Rapujuhlatytön piipityspärrä.

Tyttö2010Neitinen, paljonko maksoit tiderhutsulumppusestas?

Onko tuo edellinen hauska, kenties mielipide vaiko kummallista uhoa?
4254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • No jopas... tiesin toki jotta Pasanen on musiikkimiähiä, mutta että noin hienon lauluäänen omaa, voi en olla kuin kateellinen, moinen stara saa varmasti ilmatteeksi piprua.

    Äänestä

Kympin baariruusu on todella sopiva kumppani heidän molempien ollen niin täydellisiä, isukku kaikkien naisten märkä päiväuni ja hutsunsa rakkaiden yöunissa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tyttö2010Neitinen, paljonko maksoit tiderhutsulumppusestas?

Onko tuo edellinen hauska, kenties mielipide vaiko kummallista uhoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu