Voiko auttaa?
Osaako joku Venäjää
18
545
Vastaukset
- Anonyymi
Googlessa on myös kääntäjätoimnto, jolla voi kääntää venjäästä vaikka suomeksi. Kirjaimet pitää toki osta kopioida kääntäjään.
- Anonyymi
Mene sinne Venäjälle ihanneyhteiskuntaan Venäjän tarpeinesi
- Anonyymi
Kalle Palander kertoi fantasioivansa siitä, kuinka Kiira Korpi naisi häntä sträppärillä ahteriin
- Anonyymi
Osaan venäjää arkielämän tasolle. Missä olet? Millaista osaamista haet?
- Anonyymi
Mille tasolle..?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mille tasolle..?
Mihin käyttöön sitä tarvitset?
- Anonyymi
En näe liitetty kolmas tyttö?
- Anonyymi
Jeesuskin puhui vertauksin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jeesuskin puhui vertauksin...
Jeesusta historiallisena henkilönä ei ollut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jeesusta historiallisena henkilönä ei ollut.
Jeesus tuskin osasi venäjää...
Väyrysen Paten kanssa kuitenkin jo silloin faksitse neuvottelivat kauppasopimuksista pohjattomien leipä- ja viinivarastojen myymiseksi pimeään Pohjolaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jeesus tuskin osasi venäjää...
Väyrysen Paten kanssa kuitenkin jo silloin faksitse neuvottelivat kauppasopimuksista pohjattomien leipä- ja viinivarastojen myymiseksi pimeään Pohjolaan.Myös neitsytäitejä oli halavalla myynnissä. Kovaa kauraa Tinderissä jo silloin.
Kun Jesse kolmantena päivänä nousi kuolleista (lue: kahden viikon 5kala-2leipä-viini-neitsytäiti-kuurinsa (Kiminkinen ja P. Loikka) jälkeen virkosi (pirullisen krapulastondiksen kanssa) heräsi pahvilaatikosta Times Squarella, mustat monitietäjät toivat valoa ( 0.45cal Colt Military) elämäänsä, ja siitä sitten eteenpäin. Loput on Pipliassa.
Varsinainen asiani olikin, että saiko Jesse koskaan piparia tai edes amispojan kannikkaa. Tai ees poski- tai käsihoitoa?
Uskontunnustukseni ja rippilupaukseni on nyt katkolla. Olis ny vaikka lammasta bylsiny, ettei tartte mennä ristiriipuntatreeneihin Kolkatalle.
Ähäpiti, olenpas pannut naapurin kissatädin tytärtä, yköseen ja kakoseen.
Siinäpä Jesselle pillunkateutta koko sakramentin voimalla. Kuivana.
T: Pontius Pilatus junior
- Anonyymi
Löytyykö chatin thomasdottir
- Anonyymi
Ei Venäjää, vaan venäjää
- Anonyymi
Väärä ryhmä
- Anonyymi
Arviolta 140 miljoonaa osaa. Heti tuossa itärajan takana.
Muuallakin vähän. - Anonyymi
Voidaan kyydittää sinne ihanneysteinkunnan rajalle
- Anonyymi
HOX! Kirjoitetaan venäjäää ei Venäjää
- Anonyymi
Ei pidä paikkansa, kirjotetaan venäjää, ei venäjäää
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432957Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta602859- 422333
- 271805
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251689Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa711589- 481566
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771235- 361226
- 791050