Olen yrittänyt soittaa enolle jo 14vkr ei vastaa laiskako menty paikanpäälle soitettu puhelimeen puhelimeen tulee kuvake pyörerä ympyrä viivalla esto ei ääntä,menty kotiin vaihdettu eri puh sama sim-kortti sama vika .Eri puh eri kortti pääsee läpi niin ette voiko minun puhelimesta panna eston päälle että sen puhelin ei kilise vai sim-kortin caggeroin kauttako esto vain onnistuuko ,muihin numeroihin pää EI VAIN ENOLLE.Tulee kuva on soitettu hälytys ääni vain puuttuu??? auttaako sim- vaihto aina käy näin.
Tälläinen erikoinen juttu sim-kortti vaihdettu 6kk sitten 4g vika kuin tieteiselokuvasta
14
213
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän numerosi ole salattu tai yksityinen-tilassa? Katso puhelimen sim-asetuksista tai puheluasetuksista, että numerosi on näkyvillä, kun soitat jollekin. Jotkut estävät puhelimissaan puhelut, joiden numero on tuntematon tai asetettu yksityiseksi.
- Anonyymi
Veikkaan sim-kortin ongelmaksi. Samaa ongelmaa ollut täällä, mutta neuvolan ajanvaraukseen soitettaessa - minä kuulen neuvolan mutta neuvola ei kuule minua eli puhelu kytkeytyy vain toiseen suuntaan. Korjautui tilaamalla operaattorilta uuden sim-kortin.
- Anonyymi
Enosi on kenties onnistunut näppäilemään omaan puhelimeensa soitoneston juuri sinun numerollesi.
- Anonyymi
Se ei ole niin viisas hyvin yksinkertainen /Profiloin garkkeria taannun grakkerin tasolle
jos haluaisin kuittailla tietylle ihmiselle Grakkeroinur hänen pankkitunnukset ja niillä käynyt hänen sim-kortin asetuksesta tälläisen asetuksen päälle .Kysytty operaattorilta onko tämä mahdollista sanoivat on mahdollista todella kova tason grakkeri pitää jo olla kysyn kovempi kuin kivimäki joo kovempi tasoinen A-luokan . - Anonyymi
Enosi on näkjöjään pudonnut veneestä ja kastellut kännynsä. Käypä nostamassa molemmat ylös ja kuivaa ne niin eikähän rupee vastailemaan sen jälkeen.
- Anonyymi
se ei osaa vaihtaa lamppua, käynnistää pölyimuria,panna vyötä kiinni pika lukolla polttaa reikiä siihen ,kaljatölkin aukaisu on vaikeaa .Mutta viinapullon korkin osaa aukaista ,itse edellä mainitut olivat selvin päin ,viimeinen päisään.
- Anonyymi
Mikä on se mainostamasi scifi-juttu?
- Anonyymi
tuo edellä mainuttu tietyskin minun mielestä ja lisää tulee
- Anonyymi
"AINA" KUN SERKKU LÄHETTÄÄ TEXT-VIESTIN =KOHTA LUKEE LÄHETETÄÄN VIESTIT,KUVAVIESTIT ,PUHELIN NUMEROT TUNTEMATTOMAAN NUMEROON TAAS PITI LAITTAA PUHELIN NUMEROT UUSIKSI ALKAA JO VIT##### KOVASTI MIKÄ TARKOITUS HÄNELLÄ OIKEN ON KONTROLLI FRIIKKI AINA TIETYIN VÄLEIN LÄHETTÄÄ VIESTIN HAITTAOHJELMA LAKKAA OLEMASTA TIETYN AJAN KULUTTUA TOIMIMASTA 2016 ALKA EN OLLUT TÄTÄ JO EI AUTA VAIKKA ON IHAN TAVALLINEN JUPPINALLE.
- Anonyymi
Näet lukea kirjoittamasi tekstin suurentamalla fonttia - ei tarvitse kirjoittaa isoilla kirjaimilla!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näet lukea kirjoittamasi tekstin suurentamalla fonttia - ei tarvitse kirjoittaa isoilla kirjaimilla!
EN OLE A_LUOKAN GRÄKKERI JA NÄIN OSAA SITÄ!
- Anonyymi
"AINA" KUN SERKKU LÄHETTÄÄ TEXT-VIESTIN=Kohta tulee outoja vikoja ihan tavalliseenkin puhelimeen ,kun yrität lähettää text viestiä puhelin sammuu 10 kertaa perätysten ja kun vaihdat sim-kortin lähetät viestin samalla puhelimella ei mitään ongelmaa???...
- Anonyymi
Osaat siis käyttää puhelinta yhtähyvin kuin kirjoittaa.
- Anonyymi
En osaa käyttää älypuhelinta 3 vuosi jo menossa ,älypuhelimella kun kirjoittaa voi panna hymiöitä perään ,mutta jos kirjoittaa pöytätietokoneella ei pysty muuta kuin laittamaan pisteen perään ,tai sitten en osaa sitäkään käyttää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1424263
Milloin nainen saan sinut?
Kanssani eroottisiin hetkiin? Tiedät ja tunnet kovan haluni, hellyyden myös. Onko vastauksesi edelleen, että en tiedä, e222395Haluan että tiedät tämän
Jos luet täällä. En ole sinulle vihainen, vaikka asiat menivät niinkuin menivät. Ajattelin, että et tykkää minusta, jonk971989Trump syyttää sodasta Ukrainaa.
Vieläkö persut jaksavat naureskella sille kun väitetään Putinin ja Trumpin olevan parhaita kavereita? https://yle.fi/a/3911615- 371475
Johanna Turja, Putinin agentti Alavudelta
Johanna Turja: Ukraina on osa Venäjää https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/a4d2ab92-3cc7-41bc-9630-0b48f898e263301456Pride saapuu Iisalmeen
Miksi tällaista tapahtumaa pitää käsitellä kaupungin hallituksessa? Ihan sama kun pistäisi pystyyn umpikännimarssin ja k1771442- 2501295
- 781174
- 2781162