Sain hiljattain sähköpostia että qruiser lopettaa maaliskuun loppuun mennessä toimintansa taloudellisista syistä. No itselleni se ei ollut mikään yllätys nimittäin jos totta puhutaan niin qruiser ajoi ihan itse itsensä konkurssiin. Se oli viimeinen pisara kun sinne tuli kirjautuessa ne kaikenmaailman jonotusajat kaikille niille jotka eivät olleet ostaneet kultajäsenyyttä. Niin sen jälkeen qruiser alkoi hiljenemään kun väkikato alkoi sen myötä.
Qruiser loppuu
Anonyymi-ap
82405
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olihan tuo arvattavissa. Loppuaikoina ei siellä pyörinyt kuin ruotsalaisia. Oli aikoinaan hyvä. Varsinkin ne klubit, kuten Kimppakiva ja Jack off Helsinki. Monia unohtumattomia hetkiä niiden järjestämissä klubi-illoissa Pasilan saunalla tuli koettua. Ihania miehiä, unohtumattomia kyrpiä ja mahtavia orgasmeja monen, monen kanssa.
Voisi tämänkin homopalstan lopettaa.
Heteropride
Älähän nyt. Sähän olet tämän palstan lähes ainoa lukija ja kommentoija.
Joku laittoi tekstin:
"Voisi tämänkin homopalstan lopettaa.
Heteropride"
Tämän tekstin kirjoittaja oli 100% oikeassa. Kaikkea hyvää hänelle !
End of an era! Tapasin puolisoni tuolla vuonna 2009. Olemme yhä yhdessä. Lepää rauhassa, Qruiser ❤️
Monet nuoret pojst dielyä löysin..
Monet nuoret pojst sieltä löysin...
Mitkä gay appit ovat nuorten suosiossa? Mikä olisi kohta 15v pojalle hyvä? Oli kiva sellainen mistä löytyy kaiken ikäisiä.