Eli kertokaa, jos tiedätte mistä kannattais etsiä edullista majoitusta Andorran alueelta? Netistä ei tunnu kovinkaan paljon löytyvän tietoa.
Hostelleja
4
1923
Vastaukset
- la vella
Itse olen ollut hostal del solissa ja hotel floridassa, olin erittäin tyyväinen kumpaankin, varsinkin tuohon floridaan. www.hotelflorida.ad
- vinkistä!!!
Tarkoitus on syksyllä lentää Barcelonaan ja jatkaa siitä sitten bussilla Andorraan. Todennäköisesti kannattais varata majoitusta etukäteen vai olisko silloin jo sesonki takana (tai vasta edessä?) ja majapaikkoja löytyis ihan vaan "extempore"?
- Andorran matkalainen
vinkistä!!! kirjoitti:
Tarkoitus on syksyllä lentää Barcelonaan ja jatkaa siitä sitten bussilla Andorraan. Todennäköisesti kannattais varata majoitusta etukäteen vai olisko silloin jo sesonki takana (tai vasta edessä?) ja majapaikkoja löytyis ihan vaan "extempore"?
Palailtiin tuossa pari viikkoa sitten Barcelona, Andorra, Lontoo reissulta. Varattiin Andorran majoitus netistä ja siinä kävi vähän köpelösti. Kun perille päästiin klo kahdeksan illalla niin huomattiin että hostelli oli suljettu kesäksi. Nooh onneksi löytyi varamajoitus. Kannattaa hakea Andorran matkailutoimistosta (löytyy Barcelonasta WTC:stä) hotelli/hostelliluettelo. Siitä löytyy edullisia majoitusvaihtoehtoja.
- tuolta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381329
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39906Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad32644- 14600
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26578- 25555
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30547Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17543Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17523