Bändikamaa

Tietääks kukaan edullista liikettä lontoossa joka myy bändipaitoja, hihamerkkejä ja vastaavia tuotteita.
3263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos tuollaista tavaraa halajat, niin Camden Townin markkinat ovat oikea kohde. Paikka on parhammaillaan viikonloppuisin, mutta viikollakin löytyy. Siellä on siis isot markkinat ja kauppoja, jotka ovat keskittyneet nuorisokulttuurin myyntiin (vaatteita musiikkikamaa). Sijaitsee vähän keskustasta pohjoiseen metron varrella.

Mikko

Äänestä
  • Taytyypa kayda tsekkaamassa.

    Äänestä

oli joskus hyvä, ellei paras, mutta nykyään melko lailla huonontunut valikoimaltaan. Eikä muuten mikään halvinkaan paikka. Mutta tokihan sieltäkin löytöjä tekee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jim Morrison kirjoitti:

Tietääks kukaan edullista liikettä lontoossa joka myy bändipaitoja, hihamerkkejä ja vastaavia tuotteita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu