Lammasjoukko massailmoittamassa mielipiteidensä vastaisia aloituksia, sääli.Tämä on todellista demokratiaa, voit ja saat olla mieltä, nimittäin yhtä mieltä.
Outoa moderointia sysmä sivustolla.
9
1661
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä foorumi on kyllä niin sensuroitu, aikoinaan täällä oli hyvät rehelliset ketjut ja ihmiset pystyivät olemaan asioista eri mieltä.Ei pohjois korean touhu eroa juurikaan tästä asetelmasta.
- Anonyymi
Ei tänne avoimesti kepulaisten sivustoille sovi tulla kenen tahansa mitä tahansa kirjoittelemaan, pitää olla tupaillan hyväksyntä. Muussa tapauksessa tehdään sovitusti porukalla ilmianto niin johan poistuu kirjoitukset.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei tänne avoimesti kepulaisten sivustoille sovi tulla kenen tahansa mitä tahansa kirjoittelemaan, pitää olla tupaillan hyväksyntä. Muussa tapauksessa tehdään sovitusti porukalla ilmianto niin johan poistuu kirjoitukset.
Suomessa on perustuslaissa säädetty sananvapaus.
Asioista saa ja pitää puhua rehellisesti kaikilla Suomen paikkakunnilla. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suomessa on perustuslaissa säädetty sananvapaus.
Asioista saa ja pitää puhua rehellisesti kaikilla Suomen paikkakunnilla.Sysmästä koko Suomeen
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18129282/mika-saa-ihmisen-pelkaamaan - Anonyymi
BRICS-KAUPPALIITTO + SUOMI
Suomalaisten ja kaikkien eduskuntapuolueiden etu on, että Suomi hakee BRICS-kauppaliiton jäseneksi.
Suomalaisille yrityksille avautuu uusia investointikohteita ja kauppakumppaneita.
BRICS:iin halukkaita maita sanotaan olevan tähän mennessä 80 maata. Väkiluvultaan se tulee olemaan yli puolet maailman väkiluvusta.
- Anonyymi
Joo kyllä tän sivuston voi unohtaa, jutelkoot juntit pullasta ja sisäpolitiikasta.
- Anonyymi
Sinäpä sitten siirryt patonkiin ja ulkopolitiikkaan vai.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinäpä sitten siirryt patonkiin ja ulkopolitiikkaan vai.
Kunhan jätän teidät vajaat rokotetut syöpäkasvaimet elämään omaan kuplaan.
- Anonyymi
Täällä saa olla samaa mieltä kuin zeleskyi
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san2382699- 1011144
Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion
Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu1221098Oikea kaste on syntisten kaste
Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka581005Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa
Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta1531002Upotuskaste on raamatullisin kaste
Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.717917- 63841
- 41817
Perussuomalaisten kansanedustajalta erittäin raju puheenvuoro eduskunnassa massamaahanmuuttoa vastaa
https://www.is.fi/politiikka/art-2000012019924.html Hyvä, että perussuomalaiset tuo Suomen kansalle tätä vihervasemmisto238805- 127793