Katselin yhtä draamaksi kerrottua sarjaa, ja avoimesti näytti seksuaalivähemmistön seksiä. Tuottajina nähtävästi nykyisin paljon ryhmään kuuluvia, kun kaikkea kaikkien kanssa huumeissa avoimesti näytetään. Ei mielestäni näihin TV kanaviin kuulu. Kaiken kaikkiaan viihdemaailma taitaa olla rikkinäisiä, huumeen käyttäjiä, alkoholisteja, eronneita, elostelijoita täynnä, Tällaista elämää vastuuton media sitten lapsille,nuorille esittää normaalina.
MTV pornokanava
4
345
Vastaukset
- Anonyymi
milloinkahan Ukrsinsn ptrdifrenytyi Xerlendsky rriisuu yöpukunsa csi käyttääköhän sawsmsaas kondomiaskin koko elämänsä sajsn kuin Jsdder Arafat.
Donalld YTrumpin miehisdtön somiot kuin Jitman - Conyracts pelin swaqlqamurehaqaqjaq solmiot
Se on trendi näen... Agentti 47.- Anonyymi
Tekstisi on sekopäistä, et kai ole aineissa? On nimittäin sangen vaikea tuota lukea.
- Anonyymi
Täytyyhän sitä tuokin kortti käyttää, josko saisi edes joitakin katsojia valitsemaan kaukosäätimestä mtv:n. Ja onhan se kai trendikästä nuoleskella vähemmistöjä.
- Anonyymi
Elosteleva media on tosiaan tätä päivää. Viihdettä pidetään hyvänä. Toki, kun viihteen tekijät saavat rahansa. Viihde sinällään ei kuitenkaan ole yhteiskuntaa pystyssä pitävä arvo, vaan esittää sitä, mihin viihteen tekijät uskoo, miten haluaa elää. Ongelmallista tässä on se, että samalla aivopesee ja turruttaa ihmisiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1553760Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk843208Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva852665Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro442569Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?682525Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,232372Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1402322Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1522195Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville381970Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121856