MTV pornokanava

Anonyymi-ap

Katselin yhtä draamaksi kerrottua sarjaa, ja avoimesti näytti seksuaalivähemmistön seksiä. Tuottajina nähtävästi nykyisin paljon ryhmään kuuluvia, kun kaikkea kaikkien kanssa huumeissa avoimesti näytetään. Ei mielestäni näihin TV kanaviin kuulu. Kaiken kaikkiaan viihdemaailma taitaa olla rikkinäisiä, huumeen käyttäjiä, alkoholisteja, eronneita, elostelijoita täynnä, Tällaista elämää vastuuton media sitten lapsille,nuorille esittää normaalina.

4

385

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      milloinkahan Ukrsinsn ptrdifrenytyi Xerlendsky rriisuu yöpukunsa csi käyttääköhän sawsmsaas kondomiaskin koko elämänsä sajsn kuin Jsdder Arafat.

      Donalld YTrumpin miehisdtön somiot kuin Jitman - Conyracts pelin swaqlqamurehaqaqjaq solmiot

      Se on trendi näen... Agentti 47.

      • Anonyymi

        Tekstisi on sekopäistä, et kai ole aineissa? On nimittäin sangen vaikea tuota lukea.


    • Anonyymi

      Täytyyhän sitä tuokin kortti käyttää, josko saisi edes joitakin katsojia valitsemaan kaukosäätimestä mtv:n. Ja onhan se kai trendikästä nuoleskella vähemmistöjä.

      • Anonyymi

        Elosteleva media on tosiaan tätä päivää. Viihdettä pidetään hyvänä. Toki, kun viihteen tekijät saavat rahansa. Viihde sinällään ei kuitenkaan ole yhteiskuntaa pystyssä pitävä arvo, vaan esittää sitä, mihin viihteen tekijät uskoo, miten haluaa elää. Ongelmallista tässä on se, että samalla aivopesee ja turruttaa ihmisiä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1127
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    6. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      541
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      295
      533
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      489
    9. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      482
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      477
    Aihe