Hyväveliverkosto kunniaan

Anonyymi-ap

-Yritys on perustettu 2020 ja toiminta pohjautuu avainhenkilöiden pitkään kokemukseen tarkastus-, konsultointi ja urakointitöistä. Pidämme huolta, että ammattilaisemme pysyvät muuttuvan maailman mukana, tekemisen kuitenkin pohjautuen kokemukseen ja ensiluokkaiseen palveluun. Käytämme toiminnassamme nykypäisiä kartoitusohjelmia ja alalla arvostettuja mittavälineitä.

Kehitämme toimintaamme jatkuvasti ja pyrimme tuottamaan asiakkaillemme uudenlaisia arvoa tuottavia työkaluja, sekä käytänteitä. Haluamme olla mukana entisöimässä kiinteistökantaamme nyt ja tulevaisuudessa.-

Sellaisilla saatesanoilla ollaan taas laskeuduttu syntisten joukkoon hakemaan vähän maallista seurakunnan hyväksymillä keinoilla. Oli muuten jäänyt puuttumaan nuo avainhenkilöiden koulutuksen tuomat pätevyydet tuolta muuten hyvinkin uskottavalta mainossivustolta. Liekö sitten jäänyt yläastekin kesken?
Suosittelen.

6

564

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mikäs veljestenseura tämä on? Paa linkki tai no chatgpt hoitaa jos ei tuu

    • Anonyymi

      Joko ollaan kaupungin hommissa kiinni, viimeksi taisi tulla lähtö seurakunnan jäsenille kaupungin viroista.

    • Anonyymi

      Ei voi tarkastaa tai konsultoida ylempiä kerroksia. Hissi ei jaksa nousta ylipainon alla ja pumppu revennee portaikossa ennen toista kerrosta. Käyttäkäämme näissä kohteissa hoikempia asiantuntijoita, mutta samasta hyväveliverkostosta kuitenkin.

      • Anonyymi

        Kukas ois tämmönen hoikempi veljeskunnan edustaja? Mistä muuten löytyy täydellinen organisaatiokaavio tästä kruununjalokivestämme puppulauseiden kirjoittelu leikkaa liimaa väestä eli kaupungin porukasta?


    • Anonyymi

      kateus laittaa höpöttämään

      • Anonyymi

        Masa hyvä nyt mene nukkumaan joit jo liikaa korruptioviinoja.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      144
      6058
    2. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      162
      3208
    3. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      436
      3157
    4. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2404
    5. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      56
      2261
    6. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      76
      2103
    7. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      16
      1969
    8. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      79
      1613
    9. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      14
      1224
    10. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      14
      1207
    Aihe