Yöllinen kohtaaminen

Anonyymi-ap

Tapahtumasta on jo liki 10v aikaa, mutta aina sitä tulee muisteltua. Oli loppukesän vielä lämmin yö kun kävelin yksin sivukadulla Tampereella, vastaan tuli vanhempi mies, n.+70v, itse olin 48v.

Pysähdyimme juttelemaan tuon kivan oloisen miehen kanssa ja aika pian kourimme toistemme kaluja housun läpi samalla suudellen. Mies kävi polvilleen jalkakäytävälle ja kaivoi kaluni esiin ja alkoi imuttelemaan sitä, olin todella kiimassa, paikan julkisuus sai kiiman huippuunsa, oli ihan sama vaikka viereisessä kerrostalossa olisi joka asukas ollut ikkunassa.

Mies imi ja nuoli tosi hyvin ja laukesin suuhunsa melko nopeasti. Suutelimme vielä sperman maistuessa huulilla.

Jatkoimme matkaa suuntiimme, vähän harmitti kun minulla oli jo kiire, olisin voinut antaa tuolle kivalle miehelle vielä persettäni jossain hieman rauhallisemmassa paikassa.

Btmmies58

0

3267

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

        Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
        Maailman menoa
        67
        2395
      2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

        Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
        Ikävä
        66
        1377
      3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

        Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
        Maailman menoa
        74
        1185
      4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

        Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
        Maailman menoa
        4
        1107
      5. Miks me oikein

        Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
        Ikävä
        79
        835
      6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

        Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
        Kuhmo
        19
        780
      7. Nainen, mikset lähetä

        miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
        Ikävä
        43
        678
      8. Ratikka Turkuun

        Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
        Turku
        82
        660
      9. Miehet trikoissaan

        On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
        Suomussalmi
        24
        638
      10. Rakastan sinua

        Yhä.
        Ikävä
        30
        626
      Aihe