Seura: "Oskari Katajisto oli yhdynnässä serkkunsa kanssa."
Mitä uutista tuossa nyt? Meillä sukujuhlien kohokohta on aina seksi serkusten kesken.
Mitä uutista tuossa nyt? Meillä sukujuhlien kohokohta on aina seksi serkusten kesken.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minäkin parikymppisenä yritin serkkutytön kanssa päästä hommiin mutta ei onnistunut. Tissejä kyllä pääsin puristelemaan ja kopeloiman haaroista.
Se oli isän siskon tyttö.
Ei ole unelmissani vaan oikeesti totta. Kaveri ajoi ja minä olin serkkutytön kanssa takapenkillä jossa tämä kaikki tapahtui.
Harmittaa näin jälkeen päin kun en vienyt serkkutyttöä vihille tai ainakin avoliittoon.
Sulle ei poraa muita kuin serkkupoikia!
Ussein oon ollu serkkupojan äidin kanssa eroottisessa yhteydessä. Serkkupoika painiskelee mun siskon kanssa. Ei siinä kannata ajatella sukulaisuutta, vaan sen kanssa joka kivalta tuntuu.
Lapsista tulisi varmaan superälykkäitä.
Serkkutyttöni kanssa vietettiin lapsena paljon aikaa, tulimme niin tutuiksi kuin olisimme olleet sisarukset joten ihan oli luonnollista että kun käytimme 18v ja hormonit alkoi jyrätä todenteolla niin eihän siinä sen kummempaa, siitä se homma lähti käyntiin.