Totuus on paljastumassa

Anonyymi-ap

Totuus paljastuu kokonaisuudessaan, eikä enää ole tilaa tekosyille tai salailulle. Rokotteiden tehottomuus tartunnan estossa tiedettiin alusta alkaen, mutta tämä kriittinen tieto salattiin tietoisesti kansalaisilta. Ihmisille syötettiin valheellinen turvallisuuden tunne samalla kun heille myytiin ratkaisua, joka ei koskaan ollutkaan ratkaisu aan ongelma.
Suomen sairaalatilastot paljastavat järkyttävän totuuden: suurin osa vakavasti sairastuneista oli rokotettuja. Tämä ei ollut sattumaa, vaan suora seuraus valheista ja väärästä turvallisuudentunteesta, joka annettiin ihmisille, jotta he hyväksyisivät geeni-injektiot ilman kysymyksiä. He tiesivät, että se ei estäisi tartuntoja – ja silti he valehtelivat.
Alentunut CD4 T-solujen määrä ja piikkiproteiinin jatkuva tuotanto osoittavat, että rokotteet voivat aiheuttaa immuunikadon, joka altistaa kroonisille sairauksille ja autoimmuunireaktioille. Tämä ei ole enää vain terveysriski – tämä on rikos ihmisyyttä vastaan. Tämä on eksytyksen ja petoksen tulos, joka ei vain vaarantanut yksilöiden terveyttä, vaan asetti kokonaiset sukupolvet vaaraan.
Tämä on rikos. Tämä ei ole vain tieteellinen virhe tai väärä arviointi – tämä on suunniteltu petos, joka vaaransi miljardien ihmisten elämän ja terveyden. Ne, jotka tiesivät ja vaikenivat, ovat vastuussa. Ne, jotka salailivat ja levittivät harhaanjohtavaa tietoa, ovat vastuussa. Ne, jotka pakottivat ihmiset ottamaan täysin uudenlaiset geeni-injektiot nimittämällä niitä rokotteiksi ja valheellisten lupausten perusteella, ovat vastuussa.
On aika saada syylliset vastuuseen. On aika vaatia oikeutta niille, jotka kärsivät seuraukset valheista ja petoksesta.

7

201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Moderna sai sakot "lasten houkuttelemisesta Covid-rokotekokeisiin" nallekarhujen kanssa
      Suomessa maksettiin 10e opiskelijoille, jotta ottaisivat piikin.

    • Anonyymi

      Joko se taas alako toi höpötys!!!

    • Anonyymi

      Taitaa piikkiä pelkäävillä olla aivojen kehitys jäänyt kesken?

    • Anonyymi

      Rokotteiden teho ollut mahtava WHO arvioi että 4.5 miljoonaa henkeä säästyi rokotteiden ansiosta.

    • Anonyymi

      Aloittajan tiedot eivät pidä paikkaansa,tuulesta temmattuja ajatuksia.

      • Anonyymi

        Se selviää aikanaan lisääntyykö kuolemat. Ei varmaankaan!


    • Anonyymi

      Minulla olisi foliohattuja myytäväksi, hinta 500 € kpl ja kaksinkertaisella foliolla edullisesti 750 € kpl. Ketjun aloittajalle lisäksi vahvennettu hattu kattilasisustalla, johon saa kätevät lipat eteen ja taakse, kun laitetaan korvakkeisiin katiskaverkon palat nippusiteillä kiinni. Katiskaverkkohan tunnetusti estää myös lyhytaaltoista säteilyä, kun ladotaan kolme kerrosta toistensa limittäin. Tämä turbomalli lähtee hintaan 1 999 € ja olet taatusti turvassa.

      Nimim. Järjen ääni

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      101
      2140
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      297
      1934
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      344
      1761
    4. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      104
      1726
    5. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      207
      1617
    6. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      32
      1351
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      94
      1133
    8. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      25
      1092
    9. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      67
      1089
    10. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      1057
    Aihe