Michael Jackson

Mitä Michael Jackson teki hississä???
-Paineli nappuloita.

Mitä Michael Jackson teki mäessä???
-Veti lasta pulkassa.

Mutta mitä Michael Jackson teki keittiössä???
-Etsi jotain pientä suuhun pantavaa.
32127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hahahahaaa:D

Äänestä

yks vielä...kerran kuullut ja sit unohtanut...jotenkin vaivaa.

Äänestä
  • Mike loukkaa jalkansa ja sanoo että nyt täytyy panna lasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dude kirjoitti:

Mitä Michael Jackson teki hississä???
-Paineli nappuloita.

Mitä Michael Jackson teki mäessä???
-Veti lasta pulkassa.

Mutta mitä Michael Jackson teki keittiössä???
-Etsi jotain pientä suuhun pantavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu