PKI isännöinti

Anonyymi-ap

Luokattoman huonoa palvelua. Älkää vaan koskaan kukaan tehkö isännöintisopimusta tämän yrityksen kanssa.

4

875

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tehtyjä korjauksia ei saada taloyhtiön tietoihin, välittäjäkin ihmeissään. Kalliit hinnat, kaikki on erillislaskutettavaa työtä.

    • Anonyymi

      Isännöitsijää ei saa kiinni, asiat ei etene, viestintä olematonta.

    • Anonyymi

      Joo, kannattaa pysyä kaukana. Isännöitsijä uhkailee ja syyttelee milloin mistäkin ja 99% lupaamista asioista jää hoitamatta. Kannattaa kiertää tää lafka todella kaukaa.

    • Anonyymi00005

      Täysin samaa mieltä. Flegmaattista ja ylimielistä käyttäytymistä, huono viestintäkyky josta syntyy väärinkäsityksiä ja mielipahaa. Näitä kokemuksia koettu kun ollaan asioitu firman toimitusjohtajan kanssa. Asiakaspalveluhenkilö ollut ohan ok mutta kun hän vaan toimii viestin välittäjänä niin se ei paljon lämmitä. En voi valitettavasti missään nimessä suositella kyseistä firmaa!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      69
      2372
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      251
      2367
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1558
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      41
      1395
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1357
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1329
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1230
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1019
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      999
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe