Vai on sitä pariteltu Orimattilassa

Oikein rikokseksi asti.
8672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Äijä on tänne jostain muuttanut ja nyt on Orimattilalainen. Pilaa meiän mainetta.

Äänestä
  • Persut pilasi meidän maineen.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Persut pilasi meidän maineen.

    Ei liity perussuomalaisiin mitenkään.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Persut pilasi meidän maineen.

    Ime ny nenääs jotain.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ime ny nenääs jotain.

    Hyvä kirjoitus!

    Äänestä

Ennenvanhaa ois annettu sakinhivutusta, mutta eihän nykynuoret kun ne päivät nukkuu ja yöt pelaa ja työntää kissanpaskaa ylähuulen alle.

Äänestä

Ukon nimi ja syntymäaika lukee tuossa murhainfon linkissä.
Ei taida olla ollut kauaa orimattilalainen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oikein rikokseksi asti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu