Erika Vikman on katolisten nunnien pihdeissä. Saa tehdä monta levyä kun ei ole tositarkoituksella seurustellut miesten kanssa. Ei ole ollut neitsyt.
Olisi kysynyt ihmisiltä puolisoehdokkaita niin olisi säästynyt monelta murheelta! Lasta ei saa tämän takia vaan joutuu tapattamaan cicciolenan, että se olisi mahdollista. Käärmekö liene toisille naisille?
Erika ei tiedä että lauluillaan edistää myös Islamia. Nunnien takana on Espanjalaisia korkea-arvoisia miehiä, joiden mielestä kaikkien naisten pitäisi tehdä lapsia. Katolista alkuperää mutta Islamin tehokasta syntyvyyspolitiikkaa ihannoivia miehiä. Liekö käyvät moskeijassa pyllistelemässä?
Katoliset eivät olisi antaneet cicciolenalle avioeroa miehensä homouden vuoksi. Avioero oli väistämätön. Cicciolenassa on romanoa ja se ei sovi hienostoalueella eläville aatelissuvuille, missä hänen ex-miehensä asuu. Hienolla miehellä pitää olla hieno puoliso.
Vikman pihdeissä
Anonyymi-ap
1
176
Vastaukset
- Anonyymi
Että mitä häh🤣😂😆
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?353872- 983444
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim1103407- 773158
"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m843131Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862815- 352600
- 692493
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se462463- 902186