Onko kokemuksia

Anonyymi-ap

Törmäsin netissä kotimaiseen erektiolääkkeeseen nimeltä Volt. Pitkässä esittelyssä stiä kehuttiin maasta taivaaseen. Artikkelin mukaan vain nettimyynnissä tilattavan lääkkeen on kehittänyt Kansallinen urologian instituutti. Googlen hakutoiminnolla ei löydy lainkaan kyseistä instituuttia eikä Volt-nimistä tuotettaankaan. Onko kenelläkään kokemuksia, onko tämä totta vai huijausta koko juttu?

8

1469

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      samaa tyyliä vitalis max käyttää ei kannata tilata menee rahat hukkaan, ja jos otat monta purkkia saat halvemmalla .tuntuu hyvältä mutta häviät vain enemmän

    • Anonyymi

      Kyllä mä löysin. Se on ravintolisä joka on tarkoitettu miehille

      • Anonyymi

        Ja sitten uskotte kovasti ns ravintolisiin. On pahasti kukkia lakissa jos luottaa mainoksiin, en ole koskaan tavannut ketä; jokamolisi niistä avun saanut, kylläkin ihmisiä maksa vaivojen kanssa kun on syöty jotain mainostettua tuotetta. Eikö kukaan koskaan ihmettele miksi nämä mainostaa niin kovasti tuotteitaan


    • Anonyymi

      Volt : suunniteltu miehille. Älä käytä tätä lisäravintoa, jos olet raskaana tai imetät

      En tiennytkään että miehet voi tulla raskaaksi ja imettää. Mielenkiintoista. Ja jos on transmies niin en ymmärrä miten tuo erektiolääke toimii silloin. Ei ole tarkoitus loukata transmiehiä mutta naisena en ymmärrä miten tuo lääke auttaa erektio-ongelmaan silloin.

    • Anonyymi

      Se tunnetaan tietylle ryhmälle: heitähomo voltti!

    • Anonyymi

      Siis aina vaan on ihmisiä jotka uskovat kaikkiin mainostettuihin ns lääkkeisiin ja ns ravintolisiin silloin kun on joku ongelma niin mennään lääkäriin jossa otetaan verikokeet ja jos on puutetta jostain niin lääkäri kirjoittaa reseptin. Sama koskee erektio ongelmia, lääkäriin mennään niistäkin ja silloin saa toivomansa reseptin . Se kun että luotetaan mainostettuihin ns lääkkeisiin. Ainoa hyöty niistä on myyjälle joka saa rahat ,meinaisi yhtään mitään muuta.

    • Anonyymi00009

      Hirveän pitkä mainos ko. Aineesta.
      Korostaen, että se loppuu kohta. Tilaa pian jne.
      Kovasti nähty vaivaa huijaustuotteen markkinoimiseksi.

    • Anonyymi00010

      Halvempaa syödä kananmunia aski!

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      121
      766
    2. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      81
      706
    3. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      56
      678
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      46
      583
    5. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      40
      577
    6. Kerro jokin

      👻 tarina
      Ikävä
      60
      542
    7. Luule ja ajattele minusta

      mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅
      Ikävä
      44
      517
    8. Vielä hyvinvointitalosta

      Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko
      Pyhäjärvi
      71
      516
    9. 26
      491
    10. Vaikea luottaa täysin

      Kun et oikeasti kerro mitään. Kaikki niin ympäripyöreää ja epämääräistä.
      Ikävä
      53
      463
    Aihe