Kuhmo ralli

Nyt on reitti kierretty ja voi poijaat. Tulee kyllä koko talven paras saldo tästä kisasta.
8744
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kahen pätkän taktiikalla, hakkuulle ja pistoon. Kyllä varmaan parikymmentä nostoa on huomisen saldo.

Äänestä

Hakkuulla tupla huomio

Äänestä

Kakkosella parhaat

Äänestä

Kyllä mähöseen voi luottaa:)

Äänestä

No oliko pussihousuille herkkua. Kastuiko lahje?

Äänestä
  • Velliperseillä ei ole jerkkua kun pitää sitä liinaa tyrkätä joka väliin sekä säntäillä tielle vaikka ei tarvitse edes nostaa

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Velliperseillä ei ole jerkkua kun pitää sitä liinaa tyrkätä joka väliin sekä säntäillä tielle vaikka ei tarvitse edes nostaa

    Joo kyllä viranomaiset on taas mielissään jakamassa sanktioita, kun pösilöt hyppii tielle.

    Äänestä

Filmeistä tunnistaa pösilöt.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt on reitti kierretty ja voi poijaat. Tulee kyllä koko talven paras saldo tästä kisasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu