Minkälaisista tytöistä pojat tykkää?

Anonyymi-ap

Moi! Mä tunnen itseni tosi epävarmaksi, kun tuntuu että pojat on kiinnostuneita just sellasista tytöistä jotka on mun vastakohta. Oon tosi ujo ja pojille puhuminen on haastavaa. Tuntuu että olen tosi tylsä ja ruma tyyppi jos vertaan itseäni niihin tyyppeihin joilla on poikaystävä. Niillä on hyvä huumorintaju, ne on hauskoja,saa muut nauramaan, kaikki on niitten kaveri ja ne on niin nättejä että tuntuu ihan kauheelta. Yritän tosi paljon olla nätti,rohkea ja sellanen joka pystyy puhumaan mutta en tiiä onko se edes tarpeen.

Pojat pystyttekö pls kertoa mulle minkälaisista tytöistä/pojista ootte kiinnostuneita? Haluun niin tietää.

3

233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen itse kiinnostunut samanlaisista tytöistä kuin minä eli niistä ketkä osaa laulaa yhtä hyvin kuin minä

    • Anonyymi

      Kiltti ja toista arvostava. Alkuun voi tietysti olla vähän ujo, mutta kyllä se kipinä siitä syttyy.

    • Anonyymi

      Tyttö joka osaa flirttailla oma-alotteisesti, nätti, ei ylipainoo, lempee sekä pukeutuu tyylikkäästi esim. Villakangastakkeihin ja farkkutakkeihin eli ei mihinkään spurgu vaatteisiin. Sekä käyttää farkkui eli ei mitään verkkareit. T.16v poika.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      102
      4487
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      382
      1243
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      186
      1052
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      109
      1032
    5. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      85
      921
    6. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      901
    7. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      891
    8. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      856
    9. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      11
      852
    10. Onko se niin

      Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
      Ikävä
      64
      826
    Aihe