Elokuva Oscar ehdokkaaksi.

Anonyymi-ap

Hei Rakkaat, mitä jos yhdistäisimme voimamme, tietotaitomme ja kaiken osaamisemme, siis me joilla ei ole kamerat huollossa.

Ajatelkaa rakkaat miten kansa vastaanottaisi vaikkapa seuraavaa:

Aloituksessa Thaimaan kaunein nainen vilkuttaa iloisesti 8 metriä korkeassa olohuoneessa Huippu-urheilijan näköiselle aviomiehelleen, joka lähtee hölkkäämään 11 kilometriä.

Päänäyttelijän palatessa lenkiltään, hän menee kuntohuoneeseensa punnertamaan mavea ja penkkiä, kameran tarkentaen paisuviin verisuoniin hänen kaljulla ohimollaan.

Tämän jälkeen hän rentoutuu saunassa kuvaajan tarkentaen varpaisiin.

Vaimo on valmistanut aamupalan isännälle joka ennen syönnin aloittamista kirjaa vihkoonsa lautaselle asettamien syötävien kalorimäärät.

Sitten asiassa siirrytään aiheeseen kommuuni ja ranssi, vaimon ottaen timanttisormuksensa sormistaan valmistautuessaan peltotöihin samalla kun antaa lapsilleen suukon poskelle lastenhoitajan vieden lapset päiväkotiin ja kouluun.

Vaimo menee kanalaan omalla klassikkoautolla ja isäntä polkupyörällä ranssille katsomaan olisiko siellä jo tarjolla hänelle ruokaa.

Ei ollut vielä joten hän polkee markettiin täydentämään baarikaappiaan ja palaa kotiin tietokonetyöskentelemään ja valokuvailemaan passeja, patsaita ja palkintoja.

Voisiko joku tästä jatkaa, kiitos, tehdään yhteistyötä.

24

216

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin siis kysehän on kännykkäkameroiden videoilla kuvattujen elokuvien sarjasta.

      Huippu-urheilijan näköiselle tuli nälkä ja hän löysi maahan kaivetusta massaman kanaa jonka wokkasi lämpimäksi 6 polttimoisella kaasugrillillään.

      Tuolloin koira alkasi ulvomaan ja kissat juoksi karkuun, tontille oli saapunut neljä metriä pitkä kuristajakäärme.
      Isäntä rauhallisesti kasvotusten katsoi käärmettä silmiin ja samalla salamannopealla iskullaan nappasi käärmettä ohimoon jolloin käärmeeltä meni taju ja isäntä kantoi turvallisesti luikertelevan läheiseen metsikköön.

      Oli taas kuntoilun aika ja päänäyttelijä ui perhosta ja koiraa, sekä välillä harrasti krokotiilikelluntaa ja päätteeksi joi moskiiton siirtyen tiekoneensa ääreen ottaen mukaansa raikkaan viskin jäähileillä.

    • Anonyymi

      Kesken kaiken hälytyskellot alkas soimaan kuin palolaitoksella, mistä on kyse hän ajatteli ja juoksi kassakaapilleen jossa säilyttää Maxvel Smartilta saamaansa kenkäpuhelinta joka on naamioitu Nikeksi.

      Räplätessään kenkätoosappiaan tunnottomilla sormillaan hän ajatteli onko kyse siitä että hänen täytyy olla hyvä hyville ja paha pahoille, tai onko kyse jopa jostain rakennusteknisestä ongelmasta.

      Vastatessaan hätäkenkäänsä niin hänelle ilmoitettiin että koko kaupunki haisee pierulle.
      Hän ilmoitti että nou hätä, isukki tulee apuun.

      Hyppäsi terassilla hätäpoistumistankoon, sille jossa vaimonsa harjoittelee tankotanssia ja laskeutui maan kamaralle tolppatalonsa terassilta alta aika yksikön.

      Juoksi parkkipaikalle jossa vierekkäin traktori ja raptosi hänen pohtien kummalla lähtee ongelmaa ratkaisemaan.
      Enttententten teelikamentten .... lähti raptorilla.

      Perille saapuessaan hän havaitsi yhden ritiläkaivonkannen josta nousi taivaalle tornadon kaltainen pierun hajuinen ilmapatsas ja peltikattoja lenteli ympäriinsä.

      Hän pukeutui erikoisvalmisteiseen märkäpukuunsa jolla voi säädellä halutun syvyyden syvyyssukelluksessaan, otti mukaansa alipaineistamislaitteensa ja sukitusvälineensä ja rohkeasti sukelsi viemäriin.

      Hetken kuluttua tornaado päättyi ja kaivosta alkoi tulemaan ruusun tuoksua samalla kun sankari kiipesi tatamille takaisin.

      Kaikki ihmiset vilkuttivat hänelle iloisesti ja osa jopa taputti karvaisia käsiään, sekä kaupungin johtaja ylisti häntä merkittäväksi henkilöksi ja kertoi myös kansalle, että tämä henkilö on myös se joka on jakanut ilmaisia roskapönttöjä.

      Vaatimattomana huippu-urheilijan näköisenä hän nöyrästi kiitti saamastaan huomiosta ja mainitsi että kunnioitus täytyy tienata ja säälin saa ilmaiseksi.

    • Anonyymi

      Kotiin palatessaan olikin jo lapset saapuneet ja kirmasivat iloisesti isukkia vastaan.
      Myös lastenhoitaja juoksi ja hyppäsi sankarin syliin hajareisin, sekä nuuskutti korvan takaa todeten että on hän tuoksuu niin miehekkäästi ruusulta.
      Isukki hymyili ja antoi lastenhoitajalle kaverillisen kielisuudelman, sekä sujautti hänen rintaliivien väliin tuhannen euron setelin.
      Thaimaan kaunein vaimokin sieltä saapui lipuen rauhallisesti ennakoiden autollaan omaan ruutuunsa ja toi mukanaan thaimaan kalleimman kanan munia.
      Perheen pää totesi että nyt lähdetään me kaikki ravintolaan syömään ja kaikki saa tilata sitä mitä haluaa.
      Lapset heti että he tahtoo syödä thaimaalaiseen makuun maustettua hernesoppaa.
      Lastenhoitaja ilmoitti että hänelle maistuisi massamaanit, sekä äiti että hän syö tänään brutaalisti lobsterin.
      Huippu-urheilijan näköinen sanoi että hän päätyy tänään huutamaan kokille stop.
      Lapsuuden muistoja muistellen lastenhoitaja ajoi traktoria ja muut istuivat peräkärryn lavalla isän kertoen lapsilleen mitä itse lapsena teki mummulassa.
      Tytär kysyi että missä se suomi on ja minkälaista siellä on, voisitko opettaa minulle oman kielesi, johon sai vastauksen, että älä kysele, ei kuulu sun elämääs millään tavalla.

    • Anonyymi

      Ruokailivat pitkän kaavan mukaisesti ja kun palasivat kotiin, niin lapset jo nukkuivat myös traktorin kärryllä.
      Vaimolla on sisko jolla on lapsia mutta ei miestä.
      Vaimo kertoi että heillä oli tullut keskenään sanaharkkaa siitä että tuleeko makeiden hodareiden olla makeita, tai tulisiko niitä maustaa thaimaalaiseen makuun koska niitä yritetään myydä thaimaalaisille.
      Vaimo oli menettänyt malttinsa ja sanonut systerilleen että kun hän menee baariin, niin saa miestä jos vain haluaa, mutta systeri saa turpiinsa.
      Tuosta juttu siirtyikin aiheeseen että viikottain aina keskiviikkona on tyttöjen saunailta ja että ryhmää kutsutaan ilotytöiksi, koska ovat aina torstaisin niin iloisia.
      Tytöillä on oma elämä, joten miehet ei tiedä saunailtojen ohjelmistoa.
      Tytöt tilaavat joka viikko baarista baaripojan tarjoilijaksi ja selänpesijäksi, sekä pelailevat lautapelejä ja visailevat, joskus jopa bingoa.
      Aina pelin voittaja saa poistua ilopojan kanssa saunan yhteydessä olevaan rentoutumishuoneeseen, jossa ilopoika panee parastaan.
      Lapset nukkui ja lastenhoitaja ohjasti traktoria kun huippu-urheilijalla alkas stondaan, niin vaimo hellästi ja hitaasti suoritti huulihölkkää mutta ei laukassu, vaan sanoi että kun päästään kotiin ja lapset menee hoitajan kanssa pimennettyyn huoneeseen nukkumaan, niin me mennään saunaan naimaan kolmeksi tunniksi.
      Menivät sitten saunaan jossa suomalainen kiuas ja lauteilla jeesus- sekä buddhapatsas ja ryhtyivät puuhiin.
      Lopettivat kuitenkin raukeina 20 minuutin kuluttua kun huippu-urheilijan näköinen oli saanut 7 oravaa ja vaimo 9.
      Siirtyivät master bedruumiin ja katselivat hetken ennen nukahtamista teeveestä nyrkkeilyä ja golfia.

    • Anonyymi

      Aamu valkeni ja lapsiperheen normaalit rutiinit, vaimo meikkasi ja lastenhoitaja tarjoili lapsille terveellistä aamupalaa, huippu-urheilijan leipomaa kokojyvä ciabattaleipää samalla kertoen lapsille leivän olevan reseptin olevan peräisin italiasta ja että sen nimi tarkoittaa tohvelia. Aamupalapöydässä oli myös oman ryytimaan tuotteita ja kommuunilta vaihtokauppatalouden myötä saatua parman kinkkua. Juomana piimää ja tuoremehua oman puun appelsiineista. Huippu-urheilijan näköinen ei hölkännyt vaan, veti 100 leukaa, 200 käsinojapunnerrusta ja kyykkyhyppeli portaat ylös alas 20 kertaa ja meni aamusuihkuun, jossa vielä hulahularenkaalla sata kierrosta ja hieman naruhyppelyä. Aikuiset söivät aamupalat ja vaimo lähti kommuuniin kartoittamaan vaihtotalouskaupan tilannetta ottaen mukaansa aviomiehen grillaamia tuhkakuorrutettuja kaloja, tohvelisämpylöitä ja porkkanat ja ruohosipulit. Lastenhoitajalla oli mekko päällä ja puku sellaisen myös tyttärelle, kun poika sen sijaan laittoi päällensä kylän jalkapalloseuran pelipaidan ja lapset kirmasivat autolle. Lastenhoitaja istahti vielä kainosti tuolille ja riisui itseltään stringit pois ja asetti ne keittiön tulin selkänojalle sanoen huippu-urheilijan näköiselle, että kun hän tulee takaisin, niin hänellä on ajatuksena pestä kattoikkkunoita ja olisi mukava jos isäntä tulisi avuksi pitämään korkeaa a-tikasta, ettei satu vahinkoa. Isäntä oli lähdössä ryytimaalle päivän askareisiin jolloin hänen lääkärinsä soitti ja ilmoitti, että verikokeiden mukaan maksa-arvot ovat entisellään eikä ne parane alituisen alkoholin nautinnan vuoksi. Kertoi myös että testotaso on hälyttävän alhainen ja että on akuutti tarve korjata tilanne. Isäntä kertoi havainneensa saman ongelman viimeksi eilen kun 3 tuntia olikin 20 minuuttia. Lääkäri sanoi kirjoittavansa kaksi reseptiä, siniset pillerit ja koti-injektointi välineet testojen kera, sekä suositteli aktiivisempaa sukupuolielämää ja jos se ei vaimolle sovi, niin tavalla tai toisella kuitenkin.
      Huippu-urheilijan näköisellä oli entuudestaan varastossa sinisiä pillereitä joten otti heti viisi pilleriä ja jäi odottamaan että lastenhoitaja palaa takaisin.

    • Anonyymi

      Näin se taas meni, kyrvånsyylån yö. Suoli24.

      • Anonyymi

        Niin, katsokaapa kellonaikoja. Ei ole juurikaan nukkua ehtinyt.


    • Anonyymi

      Kun lastenhoitaja tuli takaisin niin huippu-urheilijan näköinen nojaili muina miehinä keittiön pöytään paidattomana ja farkkushortsit päällään sepaluksesta törröttäen valtava mela juhlakunnossa. Lastenhoitaja riisuitui ja asettui selälle makuulle pöydän päälle ja sanoi, että ensin kieliorkku ja kun klittari alkaa nypyttään niin tule sisään, niin saan tuplat alkajaisiksi, mutta älä laukase. Valtaisan nautinnon jälkeen tyttö kääntyi ja roikotti takaraivoaan pöydän reunan yli alaspäin ja sanoi isännälle että kokeillaan syväkurkutusta sen hän tahtoo oppia kuten vaimosi on kertonut sinun tahtovan. Lastenhoitajalla tuli yökkö olo, joten kääntyi mahalleen ja nojaamaan pöytää vasten sanoen että kokeillaan toista vaimosi lempiaihetta, tule mun kakkoseen. Siitä molemmat tykkäsi ja laukesivat samaan aikaan valtavalla metelillä, jopa niin kovaa että linnutkin pelästyi isolla lintulaudalla ja lähtivät kaikki lentoon samaa aikaa. Sitten isäntä otti ohjat käsiinsä ja sanoi lastenhoitajalle näyttävänäsä tälle mitä hän on tehnyt aiemmin enemmän kuin muut on räplännyt ovenkahvoja. Niin päivä kului 3 tuntisen ja toisenkin, eikä kattoikkunoita aloitettu pesemään. Lastenhoitaja lähti hakemaan lapsia ja vaimo tuli kotiin kiireissään sanoen että hänellä on kiire kun oli unohtanut että tänään on hänen vuoronsa järjestää saunailtaan ohjelmaa. Onneksi isäntä oli ehtinyt teipata kestoseisokkikalunsa jeesusteipillä reiteensä, ettei herättäisi mitään huomiota ja vaimo kiiruhti suihkuun sheivaamaan itsenä posliiniksi, että illan suunnitelmansa onnistuu vimpan päälle. Kysyi huippu-urheilijan näköiseltä olisiko hänellä luovuttaa paria sinistä pilleriä hänelle, kun yksi saunojien tyttö tahtoisi kokeilla miehensä kanssa, jolloin isäntä antoi kaksi pilleriä ja vaimo hymyili vienosti. Vaimo siitä kiiruhti saunavalmisteluihin eli baariin valkkaamaan ilopoikaa. Lastenhoitaja ja lapset saapuivat mutta heti sen jälkeen myös mummu todeten, että lapset voisivat tulla hänen luokseen illaksi ja yökylään, niin isäntä ja lastenhoitaja voi rauhassa pestä kattoikkunat.
      Lastenhoitaja pakkasi lapsille tarpeelliset mukaan ja isäntä kävi napsimassa 5 sinistä lisää ja laittamassa saunan päälle. Heille tuli kiire pestä kattoikkkunat, riisuituivat alasti ja sopivat että katsoa saa mutta ei koskea, ennen kuin viimeinenkin kattoikkuna on pesty.

    • Anonyymi

      Maratoonin alkaessa lastenhoitaja sanoi että hän on aluksi pomo, eli hän vie ja isäntä vikisee. Sitoi huippu-urheilijan näköisen ranteista ja nilkoista sängyn tolppiin, otti isännän nikeistä kengännauhat kiristäen ne erittäin tiukasti kalun juureen ja toisen pussien ympärille, sekä tuikkasi öljytyn anustapin peppuun, jolloin isäntä alkoi olemaan vallan tolaltaan, että mitä joutuukaan kokemaan.
      Tyttö öljysi isännän kalun hitaasti ja kauan vauvaöljyllä kunnes sen päästä alkasi valumaan koko ajan valkoista nestettä hiljalleen aina kun se nytkähti ja tyttö nuolaisi sen maiskutellen ja antaen sitä sen jälkeen kielisuudelmin myös isännän suuhun tämän kiihottuen aina vaan entisestään sidottuna ja avuttomana. Lastenhoitajalla on niin tiukka pimpero, että sinne saa vaivatta ainoastaan jotain suippokärkistä porkkanaa, mutta nyt on kyseessä kesäkurpitsaakin kookkaampi ja joka ei ole suippokärkinen. Siitä sitten lastenhoitaja aloitti järjestelemään isännälle elämänsä ratsastuskokemusta ja kun oli päässyt tilanteeseen että kahvaa myöden niin tadaa. Huippu-urheilijan näköinen oli tuon jälkeen koko ajan tajunnan rajamailla saaden tauotta sellaisia orgasmeja joita ei tiennyt edes olevan. Lastenhoitaja sanoi vapauttavansa isännän remmeistä kun on saanut itse ensin 20 oravaa ja sen jälkeen isäntä saa ottaa ohjat käsiinsä. Näin tapahtui ja silloin huippu-urheilijan näköinen sanoi että annas kun isukki näyttää, mutta ei sanonut että älä opeta isääs naimaan.
      Näin tapahtuikin tunti toisensa perään aina välillä saunoen ja keräten voimia seuraavaan tuntiin. Molemmat sai orasmeja koko ajan, joten niiden välillä ei ollut mitään taukoa. Vaimo soitti ja ilmoitti että menee tyttökaverin luokse yöksi koska hän tarvitsee apua sairaan lapsensa hoidossa, johon isäntä että voi harmi, no nähdään aamulla. Vaimo katsahti kotitalon valvontakameran tuotokset älypuhelimellaan ja poistui ilopojan kanssa viettämään omaa yötään. Aamulla vaimo saapui kotiin erittäin iloisena ja tyytyväisenä ilmoittaen lastenhoitajalle, että olisi halukas solmimaan hänen kanssaan pysyvän työsuhteen ja tarjoavan hänelle omaksi asunnokseen talon vierashuoneen, koska lapset pitävät hänestä ja hän pitää kodin niin siistinä kuin myös isännän ja hänet niin tyytyväisenä mahdollistaen molemmille olosuhteet omiin mielitekoihinsa.

    • Anonyymi

      Vaimo ilmoitti että heillä on tänään Unicef kokous ja saattaa olla niin että palaveri venyy myös iltaselle. Kun olivat kahden niin huippu-urheilijan näköinen sanoi vaimolleen että näki yöllä kiihottavaa unta ja ajatteli että mitä mieltä vaimo olisi jos hän rakentaisi makuuhuoneeseen sellaisen samanlaisen kiikun kuin rakensi suomen kakkosexälle. Vaimo sanoi että on ajatellut myös että voisivat jalostaa keskinäistä sukupuolielämäänsä monin tavoin ja tahtoisi kokeilla sitoa isukin sänkyyn. Myös kertoi että tahtoisi kokeilla kulkea julkisilla paikoilla lyhyt hame päällä ja ilman alushousuja ja jos rohkeutta riittää, niin joskus vain päällään pelkkä reisiin asti ylettyvä takki.
      Voisivat sitten vaikka joskus jossain hieman syrjemmässä pikapanna, mutta niin että kuitenkin joku näkee ja tulisi jopa jutteleen, niin saisin vierasta kun sinä katselet vierestä, kun mehän emme ole mustasukkaisia. Isäntä aloitti kiikun rakennuspuuhat ja vaimo meni pukeutumaan mainitsemaansa kokousta varten. Laittoi päälleen ohuen silkkipaidan ja lyhyen hameen, jättäen vaatehuoneeseen rintsikkansa ja alushousunsa soittaen lapsiensa isälle, että tänään hänellä olisi heti aikaa tulla auttamaan niiden verhojen vaihtamisessa, josta on ollut puhe. Lastenhoitaja lähti hakemaan lapset mummulasta vieden heidät päiväkotiin ja kouluun, niin palasi pelipaikalle, jolloin makuuhuoneen kiikku oli jo valmis koeajettavaksi. Koeajon jälkeen isäntä kertoi lastenhoitajalle vaimon toiveista johon lastenhoitaja sanoi, että niin hänkin, mutta suunnitellaan sellainen viikonlopuksi kun vaimosi on lasten kanssa sukulaisissa, niin voimme myös ottaa mojitoja ja shotteja. Lastenhoitaja alkoi siivoamaan tyytyväisenä pysyvästä työsopimuksestaan mutta isäntä kulki vierellä alasti ja levottoman kestoseisokkinsa kanssa, jolloin tyttö sanoi että pimperonsa on niin arka nyt että täytyy pitää ainakin muutaman tunnin tauko, mutta tarjosi vaihtoehtona suunsa tai been, isännän valiten suun. Lastenhoitaja otti suihin taidokkaasti jolloin isäntä alkasi laukeamaan varsin nopeasti ja spermaa oli kertynyt valtaisat määrät, niin että sitä ruiskusi koko ajan ja paljon, jolloin lastenhoitaja kiihottui kokemastaan niin paljon, että tahtoi sitä myös sisäänsä. Vaatteet pois ja sama rumba jatkui monta tuntia kuten aiemminkin spermaa tullen litrakaupalla lattioille, matoille ja lakanoille aiheuttaen sitten pyykkäystä ja suursiivousta yhdessä, ennen lapsien noutamista kotiin. Vaimo soitti ja ilmoitti että kokous venyy myöhäiseen ja että ei tarvitse valvoa ja odottaa, sitten veti vain takin alastoman kehonsa peitteeksi, laittoi muut vaatteensa reppuun ja lähti lapsiensa isän kanssa illanviettoon paikallisen liivijengin kerholle.

    • Anonyymi

      Ilta on tullut Pasasen elämään ja loppusuoralla mennään. Yhdistelee jostakin vanhasta pornolehdestä tarinaa rakkaansa elämään täyspäiväisesti. M1-lähete tulisi takuuvarmasti jos lääkärit tietäisivät mitä Simonkylässä puuhataan.

      • Anonyymi

        Laiffila maksa velkasi.


    • Anonyymi

      Aika kului ja arki sujui normaaliin tapaan pienillä satunnaisilla naippasuilla, mutta huippu-urheilijan näköinen oli käynyt lunastamassa reseptirohtonsa ja piikitellyt itseensä miehisyyttä siinä määrin, että jopa pientä hiustupsua alkoi kasvamaan. Vihdoin koitti aika kun vaimo lähti lasten kanssa viikonlopuksi sukuloimaan. Päättivät perustaa yhteisen salaisen faceprofiilin johon lataavat foto- ja video materiaalia ja saavat kontaktia samanmielisiin. Huippu-urheilijan näköinen vastavuoroisesti sitoi lastenhoitajan sänkyyn, antoi hänelle lippalakin päähän ja öljysi tytön kauttaaltaan.
      Asetti tämän vatsan päälle viisi kultaharkkoa ja meni kaapilleen sanoen tytölle, tadaa, nyt laitetaan sut sellaiseen lataustilaan että kun tussuas vain koskettaakin, niin aina tahdot vain lisää ja lisää. Huippu-urheilijan näköinen oli rakennusprojektin tarpeisiin ostanut parhaan sähkökäyttöisen varkaansahan mitä rahalla saa ja asentanut sen terän tilalle itsensä kokoisen 22 senttisen tekokalun. Tätä tarjosi sitten lastenshoitajalle pienin kierroksin hieman nostaen nykytyksiä antaen tytön laueta määrä välein noin 10 kertaa, jonka jälkeen antoi palaa täysillä kierroksilla niin kauan että lastenhoitaja huusi suoraa huutoa katkeamatta. Laadukas verkkokaupasta ostettu videokamera jalustallaan sängyn vieressä tallensi kaiken jonka he sitten latasivat faceen. Voimia tulevaan viikonloppuun lähtivät hankkimaan pelaamalla tennistä paikallisella golfklubilla ja kierroksen nurmella. Huippu-urheilijan näköinen valitsi asukseen itkupotkuraivarihomokarateshortsinsa ja Niket ilman paitaa ja lastenhoitaja lyhyen hameen ja märän t-paidan, stringittömyyden ollen selviö. Saivat osakseen kaipaansa huomiota ja poistuivat kun olivat nauttineet oluet ja valokuvannut ne kuitteineen ja passeineenkerhon terassilla.

    • Anonyymi

      Ei ole nämä tekstit tervepäisen tuotoksia.

    • Anonyymi

      Kaksi miestä löivät vetoa siitä kumpi kiipeää rappusia nopeammin ja sen jälkeen menivät baariin katsomaan kumpi saa sieltä piIIua mukaansa kotiin vietäväksi.
      https://ibb.co/v6zyxggB

      Toisella oli tuuhea ja tyylikäs tukka, sekä arvokas räätälillä teetetty nahkalaukku, joka oli valmistettu aidosta meriketun nahasta. Hänellä oli myös lääkäreiden todistama erittäin kova kunto, jota on monet kansainvälisetkin ylilääkärit ihastelleet ja eivät ole uskoa sitä mitä mittalaitteet kertoo. "Tuo mies on luonnonlahjakkuus", totesi eräskin huippukirurgi ja punoi päätään epäuskoisena.

      Toinen oli säälittävä kalju, jonka nahkakuula palaa auringossa kuin Poprilli pallogrillissä, ja sitten tulee mela ja nooma päähän. Häntä on lapsesta saakka vedelty polvella päähän ja naamaan ja siksi hän naamansa on pellenaama ja aivot menneet rikki salilla, sydän ei toimi ja Veijo Infarkti vaanii kulman takana. Ambulanssit ei tule paikalle jos ne kuulee että potilas on kalju peilisalipelle eikä riisipellon laitaan muutenkaan.

      Kumpi heistä on nopeampi rappusissa ja kumpi heistä saa baarista piIua, vaiko molemmat? 1 x 2, tuleeko tasuri kenties? Vetääkö nahakuulamies voiton kotiin vaiko nahkasalkku-uros?

    • Anonyymi

      Oli vasta perjantai joten päättivät pitää nakukotipäivän lastenhoitajan mennen huoneeseensa päikkäreille ja huippu-urheilijan näköinen nukahti altaan vierelle komposiittiaurinkopedille.
      Vaimon äiti saapui yllättäen tarkoituksellaan tuoda valmistamiaan kevätkääryleitä, joita oli päätynyt hieman maustamaan hunajalla ja näki nukkuvan huippu-urheilijan näköisen jolla kalu tarjolla juhlakunnossaan, jonka kaltaista hän on aina haaveillut saada.
      Asteli hiljaa vierelle istuen tuolille nauttimaan näkemästään, eikä voinut asialle mitään, kostui siinä määrin että hiljaa riisuutui ja alkasi sormettamaan itseään toivoen että isäntä ei herää.

      Orkun partaalla ollessaan ei voinut vastustaa kiusausta vaan asettui varovasti ratsastusasentoon ja otti koko komeuden sisäänsä kahvaa myöden. Ei uskaltanut ratsastaa pelossa että isäntä herää, joten oli vain paikallaan ja sormetti, mutta kalu nytkähteli niin nautinnollisesti että vaimon äiti sai elämänsä ihanimman orasmin isännän heräämättä.
      Varovasti nousi ratsailta, otti valokuvan koko komeudesta ja hiipi sisälle taloon viemään tuliaisensa.
      Sisällä huomasi lastenhoitajan nukkuvan selällään alasti hajareisin huoneen ovensa ollen auki myös sikeää unta, jolloin arvasi miksi.
      Ei voinut vastustaa kiusausta koska tiesi unen olevan myös niin syvää kuin huippu-urheilijan näköisellä, joten päätti antaa tytölle kieliorgasmin hänen nukkuessaan. Ei herännyt mutta unissaan toisti ihana isukki, ihana isukki, jolloin vaimon äidille selvisi miten merkittävä ja arvostettu henkilö huippu-urheilijan näköinen on. Äiti poistui pelipaikalta ajatellen että hänen osaltaan tämä ei jää tähän, vaan että hän aikoo tavalla tai toisella jatkossa saada myös osakseen hoitoja jotka takaa syvät päiväunet.

    • Anonyymi

      Pankkineidin kaipuu taitaa olla melkoinen? Joutuu itse käymään jääkaapilla ja lämmittämään mikrossa eilistä makaronilooraa. Kun vessassa huutaa "saa tulla pyyhkimään", kukaan ei tule. Ei kuulu pienten töppösten askeleista, eikä sairaanhoitaja pankkineitiä näy missään. Ehkäpä hän on hakemassa koiria takaisin ja yllättää pussillisella possoja tullessaan, kukapa tietää?

    • Anonyymi
      UUSI

      Illan tullen päättivät lähteä ravintolaan syömään pitkän kaavan mukaan ja sen jälkeen karaokebaariin.
      Lastenhoitaja laittoi jalkaansa fuck me bootsit ja saman värisen punaisen nahkahameensa, sekä silkkipaidan ja alushousujensa sijaan perhosen kauko-ohjaimella jonka luovutti huippu-urheilijan näköiselle.
      Lelu oli siitä hauska että kun sille antoi kierroksia, niin lastenhoitajalla meni silmät kieroon.
      Nauttivat simpukoita, mustaa kaviaaria, tryffeleitä ja sata vuotta kypsytettyjä juustoja juomanaan vanhan laivan uponneesta hylystä nostettua 200 vuotta vanhaa viiniä ja viskiä.
      Siirtyivät karaokebaariin jossa huippu-urheilijan näköinen lauloi villiten yleisöä hauskana seuramiehenä notkein lantioin kuten Elvis ja lauloi Tsingis Khanin Huh! Hah! Huh! Hah! Huh! Hah! Huh! Hah! Huh! Hah! Huh! Hah! Huh! Hah! Huh! Hah! Hu-ha Hu-ha! Hu-ha Hu-ha! Tsing! Tsing! Tsingis Khan! Kaikkien naapurikansojen alistaja!
      Lastenhoitaja valitsi omakseen Paul Ankan I'm so young and you're so old.This, my darling, I've been told, I don't care just what they say.
      Esityksen puolessa välissä huippu-urheilijan näköinen latasi perhosen täysille kierroksille, jolloin artisti alkoi antamaan parastaan yleisön hurraten ja viheltäen, jolloin lastenhoitaja tipahti polvilleen, mutta jatkoi sinnikkäästi esityksensä loppuun asti kunnialla.
      Abloodien saattelemana palasi ankkakävelyllä takaisin pöytään.
      Joivat 20 shottia sitruunalla ja suolalla, sekä palasivat kotiin kiikkumaan ajaen ennakoivasti moottoripyörällä.

      • Anonyymi
        UUSI

        Mitä lääkkeitä vedät Pasanen? Olisi hyvä tietää. Älä lähde Skodan rattiin tuossa kunnossa.


    • Anonyymi
      UUSI

      Lauantaiaamu, huippukivaa tiedossa, aamupala ja aamuliikunta tärkeitä, mutta ensin virikkeeksi lastenhoitaja asettui sängylle koira-sentoon huippu-urheilijannäköisen antaen tytölle aamuoravan, mutta ei itselleen, ja mars suihkuun.
      Päättivät lähteä yhteiselle 11 kilometrin hölkälle, mutta huippu-urheilijan näköinen ehdotti että suorittaisivat sen akankantona kuten hänen synnyinseudullaan harrastetaan.
      Pysähtyivät toki muutaman kerran isännän vakipaikoilla ns. ulkokuntosaleilla, jossa ensimmäisessä isukki nosti 1,5 metriä korkeiden kantojen päälle 5 200 kilon pyöreää kiveä.
      Toisella pysähdyspaikalla hän kantoi olkapäällään 10 metriä pitkää puunrunkoa portaita pitkin jossa askelmia 30 sentin etenemällä ja 17,5 sentin nousulla 100 metriä.
      Kolmannella ulkokuntosalilla oli vuorossa esterata, jossa tuli kiivetä palmuun ja hypätä sieltä lampeen jatkaen syvyyssukeltaen noutamaan 40 metrin syvyydestä yksi lobsteri ja sen jälkeen palata lähtöpaikkaan Tarazan liaanilla ja loppumatka kyykkyhyppellen.
      Kotiin palatessaan huippu-urheilijan näköinen otti testopiikkinsä ja 5 sinistä pilleriä, lastenhoitajan sheivaten itsensä murkun oloiseksi ja öljyten pimperonsa vauvaöljyllä vastaisuuden varalle, laittoi myös suuhunsa takaisin isäntää kiihottavat hampaiden oikomishoitoon tarkoitetut hammasrautalangat.
      Isukki tahtoi osoittaa pyyteetöntä kiitollisuuttaan, rakkauttaan ja ennen kaikkea himoaan lastenhoitajalle avaten lompakkoaan ja päätyi ostamaan tytölle 10.000 euron timantin napakoruun, joka lävistettiin samantien lastenhoitajan navan seudulle.
      Selväähän oli että kyseinen 24 karaatin kultakoru sokeripalan kokoisella timantilla tulee aiheuttamaan kiinnostusta ja kysymyksiä, niin sitä varten isäntä pyysi kultasepältä aitoustodistuksen jonka mukaan timantti ei ole timantti lainkaan ja että koru on tilattu kiinasta internetverkkokaupasta.

    • Anonyymi
      UUSI

      Lauantaiaamu, huippukivaa tiedossa, aamupala ja aamuliikunta tärkeitä, mutta ensin virikkeeksi lastenhoitaja asettui sängylle koira-sentoon huippu-urheilijan näköisen antaen tytölle aamuoravan, mutta ei itselleen, ja mars suihkuun. Päättivät lähteä yhteiselle 11 kilometrin hölkälle, mutta huippu-urheilijan näköinen ehdotti että suorittaisivat sen akankantona kuten hänen synnyinseudullaan harrastetaan.
      Pysähtyivät toki muutaman kerran isännän vakipaikoilla ns. ulkokuntosaleilla, jossa ensimmäisessä isukki nosti 1,5 metriä korkeiden kantojen päälle 5 200 kilon pyöreää kiveä.
      Toisella pysähdyspaikalla hän kantoi olkapäällään 10 metriä pitkää puunrunkoa portaita pitkin jossa askelmia 30 sentin etenemällä ja 17,5 sentin nousulla 100 metriä.
      Kolmannella ulkokuntosalilla oli vuorossa esterata, jossa tuli kiivetä palmuun ja hypätä sieltä lampeen jatkaen syvyyssukeltaen noutamaan 40 metrin syvyydestä yksi lobsteri ja sen jälkeen palata lähtöpaikkaan Tarzan liaanilla ja loppumatka kyykkyhyppellen.
      Kotiin palatessaan huippu-urheilijan näköinen otti testopiikkinsä ja 5 sinistä pilleriä, lastenhoitajan sheivaten itsensä murkun oloiseksi ja öljyten pimperonsa vauvaöljyllä vastaisuuden varalle, laittoi myös suuhunsa takaisin isäntää kiihottavat hampaiden oikomishoitoon tarkoitetut hammasrautalangat. Isukki tahtoi osoittaa pyyteetöntä kiitollisuuttaan, rakkauttaan ja ennen kaikkea himoaan lastenhoitajalle avaten lompakkoaan ja päätyi ostamaan tytölle 10.000 euron timantin napakoruun, joka lävistettiin samantien lastenhoitajan navan seudulle.
      Selväähän oli että kyseinen 24 karaatin kultakoru sokeripalan kokoisella timantilla tulee aiheuttamaan kiinnostusta ja kysymyksiä, niin sitä varten isäntä pyysi kultasepältä aitoustodistuksen jonka mukaan timantti ei ole timantti lainkaan ja että koru on tilattu kiinasta internetverkkokaupasta.
      Päätyivät lähtemään Pattayalle lauantain viettoon kotiseudulta jossa heidät tunnetaan ja huippu-urheilijan näköinen värjäsi viiksensä ja partansa punaiseksi että ei Pattayallakaan kaikki häntä tunnistaisi.
      Tilasi helikopterin uima-altaan vierelle määränpäänä taivashotellin kattotasanne.

    • Anonyymi
      UUSI

      Lastenhoitajalla on yksi valttikortti hihassaan, jota ei ole huippu-urheilijan näköiselle vielä kokemuksena antanut, nimittäin erittäin voimakkaat lantionpohjalihakset.
      Hän aina yksin ollessaan pitää sisällään raskaita kuulia ja kävellessään polvien välissä erikokoisia palloja tennispallosta koripalloon.
      Kun isäntä on kahvaansa myöden lastenhoitajan sisällä, niin tyttö kykenee puristamaan niin voimakkaasti että ulospääsy on mahdoton, mutta jos nypyttää niin silloin huippu-urheilijan näköinen laukeaa heti.
      Lastenhoitaja päätti opettaa huippu-urheilijan näköiselle todellista rakkauden kieltä, nimittäin siten että ei eestaas, vaan rauhallista liikkumatonta ja keskustellaan elimillä, tyttö puristelee ja isäntä nytkähtelee vuoron perään. Myös kieli ja klitoris voivat keskustella keskenään niin että pitää vain kieltä päällä ja klitoris kommunikoi nytkähetelmällä lopulta sarjanytkähdellen osoituksena että orava.
      Menivät helikopteritasanteelta kattoterassille nauttimaan kauniin värisiä drinkkejä suunnitellen tulevaa, nälkäkin oli.
      Huippu-urheilijan näköinen vei tytön ravintolaan jossa saivat aitotonnikalapihvejä ja suomalais-ranskalaisia perunoita, sekä tyrnimarjahyytelöä, ja juomaksi Karjalasta kajahtaa karhukolmosta. Jälkiruoaksi tilasivat tunteellisina kyynelehtien kahvit ja leivokset.

    • Anonyymi
      UUSI

      Olivat rantabulen varressa ravintolan terassilla huippu-urheilijan näköisen kertoen että on paljon lenkkeillyt rantaa ja samalla seurannut palmujen kasvamista.
      Tuolloin ravintolaan sisään asteli vaimon sisko, se joka pitää pitopalvelua, oli viemässä ravintolaan jotain tilattuja eineksiä. Tuolloin salamannopeasti molemmat ottivat sanomalehdet käteensä ja nostivat ne kasvojensa eteen esittäen että lukevat uutisia.
      Huippu-urheilijan näköinen hengästyi, punastui, kalunsa jäykistyi niin että farkkushortsit repesi ja mela tuli esille koko komeudessaan.
      Lastenhoitaja kiihottui mikkihiiriäänestä ja näkemästään aivan suunnattomasti, joten päätti mennä pöydän alle pöytäliinan mahdollistaen että kukaan ei näe ja antoi isukille huulihölkkää happy end.
      Lastenhoitajan tuli lähteä ostamaan isukille uudet maastokuvioiset shortsit, koska ei hän voinut astella pöydästä mihinkään revenneet farkkushortsit päällä. Tarjoilija tuli siivoamaan pöytää ja poistamaan pöytäliinan joita eivät käytä sen kellonajan jälkeen, jolloin huippu-urheilijan pystyssä seisova valtavan kokoinen mela tuli näkösälle tarjoilijan ollen aivan äimän käkenä.
      Asialle täytyi heti tehdä jotain koska ei ollut mahdollista, että muut asiakkaat näkisi tilanteen, se ei olisi hyväksi.
      Istahti isukin syliin ja ryhtyi esittämään olevansa varsin tuttu hänen kanssaan. Ei voinut vastustaa kiusausta vaan otti uuden asennon sylissä istumiselle ohjaten sukunuijan kostuneeseen pienen pieneen pilluunsa turvaan.
      Siinä istuivat keskustellen, naurahdellen ja nytkähdellen kenenkään huomaamatta mitä on tapahtumassa huippu-urheilijan näköisen puhuen mikkihiiriäänellään sujuvaa thaita.
      Lastenshoitajan palatessa hän toki oivalsi tilanteen mutta ei suinkaan ole mustasukkainen, vaan päinvastoin kiitti tarjoilijaa palvelusta ja kehotti hoitamaan homman lopputyydytykseen, että ei jää juttu kesken.
      Tarjoilija laukesi mutta sen voimakkuuden johdosta ei aivan tavallisesti, vaan ryhtyi laulamaan: Oh, killin me sotly and im still fallin. Still the one i need. I will always be with you. Oh, you got me all one. Dont ever let me go. Say it real loud i you ly. If you leave me, you out of your mind. Ravintola-asiakkaat alkoivat taputtamaan ja kilistelemään kelloja, jolloin kassatkin alkoi laulamaan, jolloin lastenhoitaja heitti huippu-urheilijan näköiselle uudet shortsit ja ryhtyi viikkaaman pöytäliinaa järjestäen isukin pukeutumiselle näköesteen.
      Tarjoilija kainosti tiedusteli lastenhoitajalta olisiko hänellä saumaa liittyä kolmen kimppaan, saaden vastuksen että harkitaan asiaa.

    • Anonyymi
      UUSI

      Lastenhoitaja sanoi isukille että se olisi mukava kokemus johon huippu-urheilijan näköinen valehteli että niin olisi minustakin koska en ole koskaan aiemmin sellaista kokenut.
      Tyttö sanoi että oukki doukki, mutta minä olen tämän asian ohjaaja. Lastenhoitaja vinkkasi tarjoilijan pöytään keskustelemaan ja esitti muutamia kysymyksiä saaden kaikkiin myöntävän vastauksen.
      Kysyi eihän hameesi alla ole stringejä? Onko pokeria yleisellä paikalla? Miten b? Nuoletko minut tyttöjen taivaaseen? Mieheni pitää siitä että hänen varpaitaan nuollaan ja hauistaan suudellaan, teetkö sen? Kykenetkö laittamaan polvesi korvien taakse kun mieheni lataa täysillä ja pohjaan asti? Lastenhoitaja oli tyytyväinen ja he kielisuutelivat keskenään 5 minuutttia sen aikaa kun tarjoilija sormetti lastenhoitajalle terassioravan osoituksena, että on varma poka.
      Joivat moskiittoja odotellen että tarjoilijan työvuoro päättyy ja kun tarjoilija liittyi seuraan, niin hänellä oli yllään verkko t-paita ja pienoinen hame jonka helmaa hieman nosti näyttäen mitä sen alla ei ole ja jalassa muodikkaat punaiset Niket. Sormuksen hän oli jättänyt pois nimettömästään jossa oli vain jälki sen pitämisestä. Menivät korkean talon viimeisen kerroksen hotellihuoneistoonsa tilaten sinne kattavan juomasarjan ja laittoivat saunan päälle, sekä altaan poreilemaan.
      Huippu-urheilijan näköinen laittoi foliopussiin kiekuran saunalenkkiä ja lorauksen karhua, sekä asetti sen suomalaisen kiukaan päälle, jonka hän tekee aina saunoessaan.
      Otti vielä miehisyytensä varmistamiseksi 3 sinistä.
      Saunoivat ja pesivät toinen toisensa, sekä kirmailivat porealtaassa juoden hyviä juomia romanttisessa kynttilöiden valossa.
      Suutelivat, hassuttelivat ja silloin tällöin huippu-urheilijan näköinen kastoi elintään heidän sisäänsä, mutta hetken verran vain ja taas.
      Saunomisen jälkeen kolmikko oli niin kiimainen jokainen heistä, että oli aika ryhtyä sarjaorkuttamaan jokaista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saako kaunis ihminen parempaa kohtelua?

      Onko kauniin ihmisen elämä "helpompaa" kuin tavallisen näköisen ihmisen? Olen kuullut väittämän, että kaunis ihminen saa
      Sinkut
      53
      2139
    2. En rehellisesti usko et oisit

      Sekuntiakaan oikeasti mua kaivannut. Tai edes miettinyt miten mulla menee. Jotenkin todennäköisesti hyödyt tästäkin jos
      Ikävä
      31
      1680
    3. Suomennettua: professori Jeffrey Sachs avaa Ukrainan sodan taustat luennollaan EU parlamentissa

      Jeffrey Sachs on yhdysvaltalainen ekonomisti. Sachs toimii Columbian yliopiston The Earth Instituten johtajana. Aiemmin
      NATO
      370
      1489
    4. Näin sinusta taas unta!

      Unessa olin pakahtuneesti rakastunut sinuun. Olimme vanhassa talossa jossa oli yläkerran huoneissa pyöreät ikkunat. Pöly
      Ikävä
      14
      1474
    5. Ei ole kyllä mennyt

      Kovin hyvin kun alussa pieni sekoaminen hänestä 😏
      Ikävä
      10
      1454
    6. Nainen, olet jotenkin lumoava

      Katselen kauneuttasi kuin kuuta, sen loistoa pimeässä. Sen kaunis valo on kaunista sekä herkkää ja lumoavaa. Olet naisel
      Ikävä
      69
      1324
    7. Se sinun kaipauksen kohde

      Ei todellakaan käy täällä höppänä mies.
      Ikävä
      12
      1108
    8. En muuttaisi sinusta mitään

      Ensin olit etäinen ja yritin pysyä tutkan alapuolella. Mutta ei silmiltäsi jää mitään huomaamatta, kuten minulla ei kuul
      Ikävä
      8
      1034
    9. Olet muutenkin tyhmä

      Ja käyttäydyt epäasiallisesti siinä työssäsi.
      Ikävä
      81
      992
    10. Et katso sitä

      Niinkuin minua. Ehkä se luo toivetta
      Ikävä
      20
      969
    Aihe