Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

sihteerini...

...veljen hammaslääkärin serkun kaverin äidin veljen nimi on Seppo!!! voitteko uskoa?
59013
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

V*ttu sä oot nolo. Lähe nyt menemään täältä ennenku nolaat ittes täydellisesti.

Äänestä
  • haluutko lättyys?

    Äänestä

Tää oli hyvä!! =D

Äänestä

Vittu... sehän olen minä !
Mistäs me tunnetaan ???

Äänestä
  • no iha sama! mennääks vaikka kaljalle?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pena kirjoitti:

...veljen hammaslääkärin serkun kaverin äidin veljen nimi on Seppo!!! voitteko uskoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu