Nuori lapsi tahtoo oppia ja tirkistelee.
Nyt Suomen Tirkistelijoiden Liiton STL jäsen on todentuneesti testannut, että tirkistely halutessaan tuottaa tulosta.
Ihmisillä on reikiä, joista näkee ihmisiä.
Lapsikin voi oppia halutessaan, vaikka tänään sen oppii Internetistä paremmin.
Aikuinen sen sijaan on luomu vielä pitkään.
On ihana nähdä oikeasti kaiken niin kuin esi-isämme sen kokivat.
Mitä saaliksi saatu?
Mieli myllersi pahana vaatetuksen maailmanloppuna kun näki naisten alastomuutta.
Näki läheltä, suoraan, hetken ajan.
Erilaisia värttinöitä, etanoita, kielekkeitä, antidepressantteja, terve-papereita, alapää asioita, synnytyksen kanavia ihania.
Ei paljon tarvittu kuin nähdä.
Nyt suljen silmäni ja näen uudelleen. Sain sielun ruokaa maksamatta 200 euroa Helsingin huvituksista. Kiitos kaikille tirkistelyn kohteille kohteliaasti ja nöyräästi.
Suomen Tirkistelijät: Autuas
Anonyymi-ap
0
131
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913105
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.652653- 2032240
- 741886
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91691- 1041519
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191176- 811130
- 951089