Kun täytin viisikymmentäviisi vuotta tapasin kaksikymmentäyhdeksän vuotiaan kauniin naisen. Hän on kaunis kuin ruusu ja rakastuimme heti kun näimme toisemme.
Viikko syntymäpäiväni jälkeen lähdin kerran iltakävelylle kotikaupunkini kaupungin puistoon ja siellä ensi kerran tapasin hänet.
Minulla oli syntymäpäiväni jälkeen kovasti tuuria. Voitin ison summan rahaa ravikilpailussa. Vielä enemmän Lotossa ja sitten vielä raha arvalla paljon ja lopuksi tapasin vielä hänet.
Istuin puiston penkillä kun hän käveli ohi ja istahti viereeni. Pyysi tulta tupakkiinsa. Sytytin tupakin ja katsoin hänen kauniita silmiään ja hän hymyili kauniisti minulle.
Juttelimme ja hän kertoi hukanneensa asuntonsa avaimet. Pyysin häntä tulemaan minun luokseni ja hän tuli. Ja me suudeltiin koko se ilta ja yö ja vielä aamullakin. Intohimoisesti.
Rakastuimme toisiimme tulisesti ja me vain pussattiin ja pussattiin tulisesti koko ajan monta viikkoa.
Mennään naimisiin kun hän palaa takaisin kotimaastaan.
Lähti hakemaan sieltä lapsiaan ja myymään pois suuren kartanonsa jonka peri mieheltään. On kaunis varakas leski. On jo ollut siellä monta kuukautta.
Toivottavasti saa pian asiansa hoidettua siellä kotimaassaan kun minulla on kohta vuokran maksu ja entisetkin on rästissä. Ja sitten ostetaan iso talo ja mennään sänkyyn ja tehdään lapsi.
Mutta ensin suudellaan yötä päivää ainakin kokonainen viikko.
Nuori ja kaunis nainen rakastui minuun ja me vain suudeltiin ja suudeltiin koko ajan.
13
1124
Vastaukset
- Anonyymi
Oletpas sinä kasanoova. Aivan kateeksi käy. Joko tuo kaunis nainen lapsineen ja rahoinesi on tullut kotimaastaan takaisin?
- Anonyymi
Niin, olen minä oikea onnen Pekka kun hänet tapasin. Huulenikin olivat aivan rakoilla mutta ovat nyt jo parantuneet.
Yhteisiähän meidän rahamme ovat ja kun hän saa sen suuren ja kalliin kartanonsa myydyksi niin pikkurahojahan ne minun rahani niissä yhteisissä rahoissamme nyt ovat.
Muutin vanhan äitini luokse häntä hoitamaan ja olen kunnostanut hänen puuliiteristään itselleni hienon asunnon. Vähänhän siellä kyllä seinän raoista vetää mutta terveellistähän se vain tämä tällainen raitis ilma on.
Vähän vaikeaatahan tämä lapaset kädessä kirjoittaminen kyllä on mutta kun minun tuleva kaunis vaimoni tulee takaisin niin ostetaan sitten yhdessä iso ja kallis kartano jossa ei katto vuoda eikä villasukat jaloissa kastu mutta ei sekään nyt haittaa kun lainasin vanhalta sairaalta äidiltäni sadetakin ja kumisaappaat ja pianhan se minun kaunis naiseni luokseni jälleen tulee.
Keväällä kirjoitti hän jo tulevansa ja sitten pussaillaan mutta ei tietenkään niiden tulevien ottolasteni nähden.
- Anonyymi
Yksinkertaisella taas fantasiat.
- Anonyymi
Ja yksinkertaisia nekin!
- Anonyymi
Saikohan edes vi..ua siltä huo.alta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saikohan edes vi..ua siltä huo.alta
Ainakin rakot huuliinsa sitä niin tulisesti suudellessaan.
- Anonyymi
Olette minulle vain kateellisia kun teillä itsellä ei taida naista mutta minullapa on ja kaunis onkin ja hän rakastaa minua mutta rakastavatko teidän naisenne teitä yhtä paljon kuin minun naiseni minua.
Epäilen etteivät rakasta. - Anonyymi
Pyöräilin kaupunkiin eilen illalla ja yllättäen luulin näkeväni rakkaani savuketta polttaen nojailemassa erään rakennuksen seinään eräällä syrjäkadulla.
Mutta ei se ollutkaan kaunis tuleva vaimoni joka on ulkomailla myymässä suurta kallista kartanoaan jonka hän peri mieheltään vaan hänen kaksoissiskonsa joka oli aivan hänen näköisensä ja aivan yhtä kaunis.
Hämmästyimme molemmat aivan kauheasti ja pelästyi ensin minua ja meinasi juosta karkuun mutta pysähtyi ja kertoi kuka oli.
Hänkin rakastui minuun ensisilmäyksellä ja kun asiat selvisivät niin me suudeltiin pitkään ja hän suuteli yhtä ihanasti kuin kaksois siskonsakkin emmekä voineet kuin ihmetellä kumpikin että tunsin hänen siskonsa.
Nyt rakastan tulisesti heitä kumpaakin.
Häneltä oli hävinnyt avain asuntoonsa ja rahapussi häneltä oli jäänyt sinne. Ostin viimeisillä rahoillani kioskista raha arvan ja voitin niin paljon rahaa että saimme motellista huoneen.
Ja me suudeltiin kiihkeästi koko yö aamuun saakka.- Anonyymi
Etkö ymmärrä että se on sama nainen? Kuinka kukaan voi olla noin hölmö?
- Anonyymi
Viddu mitä satuja taas jollain pilven pössyttäjällä 😆
Ensin voitetaan läjäpäin rahaa sieltä täältä ja sitten on kuitenkin vuokrat maksamatta, joopa joo.
Melkoinen nuija vaikka tarina on mielikuvitusta niin onko se hienoa esiintyä idioottina siinäkään?- Anonyymi
Kuinka voit haukkua minua tuolla tavoin..piip..😛😝😜🤪🥴🫥🥺 koska sinulla elikkä minulla on Dissosiatiivinen identiteettihäiriö elikkä monipersoonahäiriö ja olet antanut huijata itseä..piip..🫥😲 itse olet distiivinen identiittihäirikkö ja identiittivaras ja..piip..tööt.. 😶🫥😵💫 ..tööt..😕🤒🤕🫣👄🥀😥😢☹️ nyyh
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuinka voit haukkua minua tuolla tavoin..piip..😛😝😜🤪🥴🫥🥺 koska sinulla elikkä minulla on Dissosiatiivinen identiteettihäiriö elikkä monipersoonahäiriö ja olet antanut huijata itseä..piip..🫥😲 itse olet distiivinen identiittihäirikkö ja identiittivaras ja..piip..tööt.. 😶🫥😵💫 ..tööt..😕🤒🤕🫣👄🥀😥😢☹️ nyyh
Voi viddu..nyyh.. 🥴
- Anonyymi
Aamulla heräsin kylmästä täristen ulkoa kuuluvaan auton torven törähdyksiin ja tunnistin sen sellaisen kalleimman myytävänä olevan Mersun äänimerkiksi.
Olin nähnyt pahaa unta ja olin iloinen kun heräsin.
Hyppäsin sängystä ylös ja menin ulos ja hihkaisin riemusta nähdessäni kauniin tulevan vaimoni istuvan komean ja kalliin Mersun ratin takana.
Huomenta minun rakas ja komea tuleva mieheni! Hyppää kyytiin niin mennään tällä meidän uudella Mersullamme naimisiin!
Takapenkki oli täynnä minun tulevia iloisia ottolapsiani jotka olivat onnellisia saadessaan minut uudeksi isäpuolekseen.
Suutelimme tulevan kauniin vaimoni kanssa kunnes lapsemme takapenkiltä huusivat että lähtekää jo menemään naimisiin ja me lähdettiin ja mentiin.
Ja sitten käytiin ostamassa suurin, komein ja kallein kartano jonne me muutettiin heti samana päivänä, ja tämä on ihan totta mitä minä nyt kerroin. 🎬 The End
⏰
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812506- 1832044
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1771935Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1221731Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311635- 1241572
Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1791245Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711205Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,681175Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c781155