AUTO 25 & Mobility -tapahtuma alkaa 14.3

Täytyypä mennä katsomaan Helsingin Messukeskukseen Toyotan uutuusmalleja, niitä huomisen voittajia.
1247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onhan siellä mm nämä.

Škoda Elroq, Škoda Enyaq, Vision 7S -konseptiauto
Volkswagen ID 2all-konseptiauto, Volkswagen Transporter T7, Volkswagen California 4MOTION , Volkswagen Multivan 4MOTION, Volkswagen Caddy, Volkswagen ID. Buzz GTX 4MOTION, Volkswagen Buzz Cargo 4MOTION

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Täytyypä mennä katsomaan Helsingin Messukeskukseen Toyotan uutuusmalleja, niitä huomisen voittajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu