Onkohan kaikki kotona? Aiheutti vaara tilanteen joku jää vielä alle kun holtittomasti ajellaan.
Poliisille ilmoitettu!
Poliisille ilmoitettu!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Onkohan sulla kateellinen köyhä kaikki kotona? Tesla jarruttaa automaattisesti ja on muita autoilijoita turvallisempi.
Äänekoken ongelma on, ettei autoilijat pysähtyä ennen suojatielle menoa.
Minä luulin että aloittaja puhui kiihdyttämisestä.Jostain syystä tulkitsit jarruttamisesta... onko kaikki kotona :).
Onhan siellä kuljettaja jonka tehtävä on hallita auto jos se vaalijulisteen numeroiden perusteella tekee jotain .
kateellisia harmittaa kun tesla kiihtyy paremmin kuin ruostekotterot.
Miks pitäis olla kateellinen jostain teslasta mikä ostettu Santander lainalla 🤣🤣
Mietin vaan että jos ostaa Teslan, niin kasvaa ego, pää, ja saa ilmalihakset, ja kun ostaa Bemarin, niin kasvaako silloin oikeasti kikkeli penikseksi
Trumpin kakkosmiehen lausahdukset näkyy pörsseissä ympäri Eurooppaa ja myynti pudonnut puoleen että liekö pian enää varaosia saatavissa Teslaan ettei tosiaankaan käy kateeksi.
Isin 500-sarjan mersu kiihtyy kans nätidsi.
ihan on tehtaan palokoilla ja sijotuksila ostetu. kateeliset inissee. onneksi on hyvä äänieritys niin ei kuulu surina.
Jokos on tarra perässä vai ootko Putinin miehiä?
Tuntuupa olevan pen**sen jatke kun äly ei riitä muuhun. Näyttää kouluja käymättömältä tehtaan työläiseltä kirjoitusvirheiden perusteella.
Oon kuullut tehtaansijoitusguruista isistä ja pojista jo 30 vuotta mutta ei niitä tuolla ansio/pääomatulolistoilla näy vieläkään minään vuonna.
Onko tää se musta maasturi mersu?useaan otteeseen tullut vastaan kahtakaistaa aivan kylki edellä karhunlähteellä
Kovasti on kateellisia elämäntapakoululaisilla. Sieltä vaan peffa ykös soffalta ja töihin. sitten Teslaa alle.
Tesla ei ole vaurauden merkki, tesla on turhuuden symboli.
Trumppi rakastaa Teslaa, Persut vihaa Teslaa. Mikäs tässä mättää, kun persut rakastaa
Trumppia?
Kaikki nuo Teslalla kuuhun. Emme ikävöi.
Trumpilla on rahhaa, Tesla maksaa, persuilla ei ole. Mikähän siinä tosiaan mättää? Ehkä se köyhien kateus.
äsken painoin teslalla heittämällä bemusta ohi,kyllä köyhää sapetti kun yritti kiilata