Näyttäisi meno menneen Tastulan Sepon eläkkeelle jäätyä ihan perseelleen.
Minä menin vanhojen todistustusten kanssa käymään lääkärillä ja minulle joka Unkarilainen lääkäri sanoi ettei ole aikaa lukea vanhoja todistuksia, koska tämä on pikavastaanotto. Kummiskin jaksoi jankuttaa 10 minuuttia jostain tupakanpoltosta joka ei edes liittynyt sairauteeni. Sanoin, että ikäryhmäni miehiä toki tässä hiljattain kuollut ettei siinä mitään. niin tämä hörho virnuilee ja sanoo, että se Janne viime viikolla vai? En ollut uskoa korviani, kun joku mainitsee jonkun muun potilaan kuoleman minulle. Piti ihan tarkistaa, että kuulinko nyt oikein. Meni naislääkäri mykäksi. Ensinnäkään en tunne ketään Jannea täältä ja miten hänen kuolemansa minulle kuuluu? Ikäväähän tuo toisen kuolema on, mutta jos lääkäri edes vahingossa mainitsee minulle tuollaista, niin se on rikos. Täytyi vaan ihan avautua tästä, kun ihan ihmeellinen kokemus koko lääkärissä käynti. en saanut diagnoosia, mutta sain tietää, että joku minulle tuiki tuntematon Janne oli kuollut.
Kannuksen terveyskeskus
Anonyymi-ap
4
877
Vastaukset
- Anonyymi
Siitä on noin muuta viikko, kun kävin siellä lääkärissä, ettei ihan eilen tapahtunut.
- Anonyymi
Juu varmasti. Käy ens kerralla psykiatrin juttusilla että onko pää varmasti kunnossa.
- Anonyymi
Alue vaaleissa kun mpersuja äänestää niin päästään eroon ulkolaisista lääkäreistä ja saadaan tilalle Putinilta pensaa!!
- Anonyymi
Lääkäripalvelut kotimaan kielellä, ei kahta sanaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437447
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543703Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473566- 623318
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/533096- 513014
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod352825Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302484IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1951908- 471551