Miltä tuntuu olla bottomina

Anonyymi-ap

Tuntuuko mm orgasmit paremmilta kun on vastaanottavana puolena?

8

1368

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itselläni ainakin ne ovat huomattavasti voimakkaampia ja kunnon eturauhaorgasmin kautta ne tulevat vielä eräänlaisina sarjoina, jolloin koen useita peräkkäisiä orgasmeja.

      • Anonyymi

        Haluttaisi joskus ehkä kokeilla mutta en halua homon leimaa ja ehkei se olekkaan niin kuin fantasioisssa/pornossa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Haluttaisi joskus ehkä kokeilla mutta en halua homon leimaa ja ehkei se olekkaan niin kuin fantasioisssa/pornossa.

        Eihän siinä homon leimaa saa jollei ihan julkisesti sitä aktia suorita. Ja ei se aina ihan samanlaista ole kuin leffoissa. Ei mikään seksi.


    • Anonyymi

      Ei pidä miehen ottaa munaa pyllyyn eikä suuhun. muista mitä siitä sanotaan. Häpeä ja synti.

      Heteropride

      • Anonyymi

        Olet oikeassa. Jos homous olisi normaalia niin kaikki olisi homoja.


      • Anonyymi00010
        Anonyymi kirjoitti:

        Olet oikeassa. Jos homous olisi normaalia niin kaikki olisi homoja.

        No jos heterous olisi normaalia niin kaikki olisi heteroita.


    • Anonyymi

      kyllä ainakin iso kaluisen tai useamman miehen porukassa nautinto mahtava

      • Anonyymi00011

        Olen antanut peppua monen ikäisille miehille ja kyllä orgasmi on tuntunut hyvälle kun miehen kalu on pepussa ja olen myös pannut muutaman kerran nuorempaa miestä ja silloinkin orgasmi ollut järisyttävä varsinkin nyt viimeisin kerta kun sain hyvin hoikkaa ja lyöreäpeppuista täysin posliinia. Sain orkun liiankin nopeasti.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      52
      1063
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      21
      1020
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      514
      838
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      49
      811
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      46
      725
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      649
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      616
    8. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      61
      596
    9. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      181
      595
    10. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      560
    Aihe