Miltä tuntuu olla bottomina

Anonyymi-ap

Tuntuuko mm orgasmit paremmilta kun on vastaanottavana puolena?

8

1163

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itselläni ainakin ne ovat huomattavasti voimakkaampia ja kunnon eturauhaorgasmin kautta ne tulevat vielä eräänlaisina sarjoina, jolloin koen useita peräkkäisiä orgasmeja.

      • Anonyymi

        Haluttaisi joskus ehkä kokeilla mutta en halua homon leimaa ja ehkei se olekkaan niin kuin fantasioisssa/pornossa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Haluttaisi joskus ehkä kokeilla mutta en halua homon leimaa ja ehkei se olekkaan niin kuin fantasioisssa/pornossa.

        Eihän siinä homon leimaa saa jollei ihan julkisesti sitä aktia suorita. Ja ei se aina ihan samanlaista ole kuin leffoissa. Ei mikään seksi.


    • Anonyymi

      Ei pidä miehen ottaa munaa pyllyyn eikä suuhun. muista mitä siitä sanotaan. Häpeä ja synti.

      Heteropride

      • Anonyymi

        Olet oikeassa. Jos homous olisi normaalia niin kaikki olisi homoja.


      • Anonyymi00010
        Anonyymi kirjoitti:

        Olet oikeassa. Jos homous olisi normaalia niin kaikki olisi homoja.

        No jos heterous olisi normaalia niin kaikki olisi heteroita.


    • Anonyymi

      kyllä ainakin iso kaluisen tai useamman miehen porukassa nautinto mahtava

      • Anonyymi00011

        Olen antanut peppua monen ikäisille miehille ja kyllä orgasmi on tuntunut hyvälle kun miehen kalu on pepussa ja olen myös pannut muutaman kerran nuorempaa miestä ja silloinkin orgasmi ollut järisyttävä varsinkin nyt viimeisin kerta kun sain hyvin hoikkaa ja lyöreäpeppuista täysin posliinia. Sain orkun liiankin nopeasti.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      165
      3765
    2. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      19
      3079
    3. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      226
      2627
    4. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      239
      2172
    5. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      76
      1913
    6. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      53
      1327
    7. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      26
      1270
    8. Tulen hulluksi hänestä

      Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu
      Ikävä
      70
      1178
    9. Ensimmäinen kuukausi palkatatta

      Siis ei jumankauta näitä kokoomuksen ehdoituksia. Nytkin joku Otto Meri ehdoittaa, että ensimmäinen kuukausi pitäisi ty
      Kansallinen Kokoomus
      93
      992
    10. Miltä tuntuu kun

      On asioita joita ei rahalla voi ostaa?
      Ikävä
      109
      919
    Aihe