Kepulaiset taas käräjäoikeudessa

Tällä kertaa puolankalaiset.

https://yle.fi/a/74-20148598
5159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Noin yleisesti ottaen, mitä sitten? Kainuussa voivat oikeistopolitiikot tehdä ihan mitä haluavat ja saada tuomioita sun muita, junttikansa äänestää silti heitä ja poliitikot nauravat partaansa!

Äänestä

kiittämättömyys on puolangan palkka

Äänestä

Antti Kaikkosen opit käytössä Puolangalla?

Äänestä

Perussuomalaiset on suurin duunaripuolue.

Äänestä

Puolangalla johtajat hommasivat liian hyvät sotepalvelut siirtymäajaksi Sannan susisoteen. https://yle.fi/a/74-20148598

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tällä kertaa puolankalaiset.

https://yle.fi/a/74-20148598

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu