joka haluaa vaunuunsa nuoria poikia illan ratoksi?
Tanssitytsä asuntovaunu puuma?
14
398
Vastaukset
- Anonyymi
Puuma pyrkii mahdollisimman nopeasti aktiin lavoilla nuorten herrojen kanssa!
- Anonyymi
Se vain ei koskaan onnistu, sillä lavoilta puuttuvat ihan kokonaan nuoret herrat ;)
- Anonyymi
Puuma pyörii lavoilla kesät ja talvet.
- Anonyymi
Huom jos poika alle 18 vuotta ja puuma panee matkailuautossa tanssipaikan parkkiksella mahdollista että rikos.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huom jos poika alle 18 vuotta ja puuma panee matkailuautossa tanssipaikan parkkiksella mahdollista että rikos.
Useimmilla lavoilla on anniskeluoikeus. Se tarkoittaa sitä että alle 18 vuotias ei lavalle pääse. Todellisuudessa tuon ikäiset pojat ovat ihan jossain muualla kuin tanssilavoilla. Tassilava on nuorelle miehelle: EVVK .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Useimmilla lavoilla on anniskeluoikeus. Se tarkoittaa sitä että alle 18 vuotias ei lavalle pääse. Todellisuudessa tuon ikäiset pojat ovat ihan jossain muualla kuin tanssilavoilla. Tassilava on nuorelle miehelle: EVVK .
Juuri niin ja puumat saa olla ilman.
- Anonyymi
Eiköhän ne nuoret miehet tule karvanoppa Corollalla, rikkaammat jopa Bemarilla ja takapenkillä, takapenkillä hoidetaan hommat. Näin omassa nuoruudessa.
- Anonyymi
Se oli ennen se, sitä voi tehdä myös pienellä saarella vskooterill vaan sinne.
- Anonyymi
Taitaa nulikoiden bemarit olla maksttu pappa betalar.
- Anonyymi
Miksi vanhemmat miehet ei kelpaa? Täällähän näitä...
- Anonyymi
Kyllä fiksu vanhempi ja tanssitaitoinen mies yleensä kelpaa saman ikäiselle tai 10 vuotta nuoremmalle naiselle.
- Anonyymi
Kyllä ei puumat enää mitään tytsiä oo :D :D
- Anonyymi
Puuma on 36+ ja nuori jannu siis 28.
- Anonyymi
Pojista tulee tanssimiehiä, hieno juttu.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi345147Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2804990Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä564461Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692425Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt461858Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu281804Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont201767Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi791713Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva151591- 1051476