Vammaissosiaali työntekijä keskustelu oli kun kysy mitä osaan ja asumisen työntekijät sano mitä kaikkea osaan.
Vammaissosiaali puolelta työntekijä sanoi minun kohdallani on syytä varautua erityisen tuen palvelu kriteerit ei täyty ja myös tuetun asumisen tai Kehitysvamma puolelle ryhmäkoti asumisen kriteerit ei täyty ja tulee hylätty päätös.
Sitten vammaissosiaali työntekijä siinä mielessä minun kohdallani auttaisi jos kehitysvamma psykiatri lääkärit purkaisi Adhd ja laittaisi Autismin tilalle, että minun kohdallani voisi saada Autismi säätiöstä myös palvelut.
Se sano, että jos ei Adhd lääkkeet ei auta ja Adhd lääkkeet lisää Autismin oireita silloin on Adhd väärin laitettu minun kohdallani.
T. Henna Maria Espoosta
Vammaissosiaali työntekijä keskustelu oli
Anonyymi-ap
0
97
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1165423Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744361701- 2001203
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111163Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk201159Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861063Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47951- 64951
- 64896
Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64846