Ostin Samsung E-330:n ja yritin ladata siihen multimediaviestiasetukset. Liitymäni on Elisa. Tilasin asetukset tekstiviestillä ja tallensin ne. Kun yritän lähettää multimediaviestiä, niin puhelin ilmoittaa että sisältöä ei hyväksytä. Onkos kellään neuvoja missä vika?
E330 ja multimediaviestiasetukset
4
1027
Vastaukset
- Ossi
Itse tilasin samaan puhelimeen multimedia-asetukset Soneralta. Puhelin piti sammuttaa (virta pois) ja käynnistää uudelleen.... sitten alkoi pelittää!!!!
- hermot menee...
Kokeilin sammuttaa puhelimen, ei auttanut. Täytyy keksiä jotain muuta. Kiitos kuitenkin vinkistä!
- hermot täälläkin menee
Yritin tilata Soneralta mutta tuli vastaus että "Käyttämääsi puhelinmallia ei tueta", pitäisikö vaihtaa liittymää?
hermot täälläkin menee kirjoitti:
Yritin tilata Soneralta mutta tuli vastaus että "Käyttämääsi puhelinmallia ei tueta", pitäisikö vaihtaa liittymää?
Laitoin tekstiviestin "asetukset Samsung E 330". Sillä viestillä tulivat toimivat asetukset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609241IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3126441Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661480Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61351- 1091131
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.831112Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut72963Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43818Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23726MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311718