Onko kukaan huomannut delseyn nimissä huijaussivustoa? Delseyworld.com sivusto myi erittäin halvalla hetken aikaa laukkuja. Sitten sivusto katosi, eikä sähköpostiinkaan enää tietty vastattu.
Sivusto on ilmeisesti vaihtanut nimeä uuteen: "delseytoday.com".
Sivusto on aivan aidon delsey sivuston näköinen. Varokaa.
Delseyn huijaussivusto
Anonyymi-ap
3
200
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt on tullut uusi, ilmeisesti samojen tekijöiden sivusto: "delseyglobal.com". Varokaa, älkää ostako mitään!
- Anonyymi
Uutena huijaussivustona on nyt tullut: delseyspring.com
Kauankohan ne jaksaa...
- Anonyymi
Kannattaisi välttää tuota viimisen pennin venytystä, niin välttyy huijauksilta. Jos ei ole varaa normaalihintaiseen kapsäkkiin, niin pysyy kotona!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka732835GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?
GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys431107- 831082
Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut
Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja49917Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!
Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!24898- 67838
Tunnustan
Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle39822- 44802
- 52794
- 71750