Oon 35v mies oulainen nainen slita tavataan ja pannaan 0449124315
Vastaukset 9
- Anonyymi
Onko vielä tarvetta? Vaimoni voisi joutaa lainaan vähäksi aikaan ensiviikolla, jos kelpaa sellainen kohtuullisen hyvin säilynyt 5-kymppinen. Pillu ihan toimiva.
- Anonyymi00003
moi tarvii köske vaimon soittaa tulee käymään
- Anonyymi00004
soittaa vaan ootan
- Anonyymi00010
No idiootti miksi et jo soita. Mikäs hätä sulla taas on.
- Anonyymi00005
No tuolla asenteella tuskin saat naista
- Anonyymi00006
58 vuotias vaimon voisin sinulle antaa.hyvin säilynyt,todella herkkuperse.tykkää nuorista miehistä ja on kyltymätön.voisin katsoa sivummalla.kiinnostaisko
- Anonyymi00009
Ai ihanko tosi.kiitti vinkistä.otan eron siitä ja etsin uuden
- Anonyymi00011
Hyi hemmetti kerroit taas kaiken olennaisen itsestäsi. Sinähän oman kohtalosi tiedät.
- Anonyymi00012
Anonyymi00009 kirjoitti:
Ai ihanko tosi.kiitti vinkistä.otan eron siitä ja etsin uuden
Se on tuon hönön hoito. Haluaa pitää sen itsellään siksi se laittaa tollasta tekstii.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521043Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll20965Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl513831- 49791
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59568Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560