Tyttöjen esittely:
Kati 15
Emilia 16
Essi 18
Aino 19
Henni 22
Alkutarinaa ei ole koska ketään se ei kuitenkaan kiinnosta.
Nyt he olivat siinä, riisuneet minut alasti ja katsoivat minua himoiten. Tulivat päälleni "Nuoleppa mun pimppa puhtaaks"
Aino hieroi alapäätään kasvoihini.
"Sun kulli on ihanan kivi kova"
Emilia ilmoittaaa ja alkaa imemään sitä antaumuksella.
"Tytöt väistykää"
Henni ottaa siittimestäni kiinni varmoin ottein. "Leikitään että sä olet härkä. Siitä tämä kiimainen naaras"
Henni meni lehmän asentoon kun muut tytöt olivat ikäänkuin eläinlääkäreitä vieressä. "Härkä ensin nuolee ja haistelee onko naaras kiimassa."
Essi vetää minut kontallaan naamani suoraan Henni ihanan suureen takapuoleen. Tytöt pakottavat minut nuolemaan takapuolen ja pimpsan puhtaaksi kiimalimoista. Henni huokaisee. "Ompas tällä härällä isot kivekset "Kati huokaisee samalla kun puristelee niitä"
Tytöt nostavat minut Hennin päälle ja laittavat siittimenin Hennin märkään pilluun.
Henni alkaa välittömästi ähkiä ja liikkua allani kullia liikutellen. Saan kullin vedettyä pois Hennin sisältä, mutta tytöt toruvat ja pitävät minua paikallani kun Henni hinkkaan peppuaan kulliini kunnes se on sisällä. Tunnen olevani pian laukeamis pisteessä. Laukean. Henni pillu on aivan täyttä spermaani. "Tuntuipa hyvältä" Henni sanoo
"palkitaampa härkä" Tytöt alkavat imeä innoissaan kulliani spermoista. Henni työntäää toisen valtavista rinnoistaan ja käskee imeä. "Ruokaa härälle" En enää jaksa vastustella vaan alan imeä. Pikku Kati haluaa testailla para aikaa uudestaan kovettuvaa kulliani
5 eri tyttöä samalla
Anonyymi-ap
2
1844
Vastaukset
- Anonyymi
Hah hah vitun tyhmä!!
- Anonyymi
Etkö ymmärrä edes lukemaasi?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2154178Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692685Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932401- 472333
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321561Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5321350Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em951316- 571300
- 751273
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251176