Toisen osapuolen ohareitten takia etsin uudelleen urosta (koira) mieluiten Laika/husky/mix tai ehdotuksia kuunnellaan.
Juoksut on juuri nyt , 😭 että jos sopiva löytyy niin nyt tai seuraavista ,mut olimme suunitellu kevät pennut ,mikäs sen ihanempaa .
Täällä 5v ihana tyttönen ,Laika mix kaikkien kaveri ,on kuvattu pari vuotta sitten ei mitään poikkeavaa ,silmät terveet myös ,hyväkäytöksinen ihana tyttö Tampereelta
Astutus 5v tyttö
Anonyymi-ap
1
127
Vastaukset
- Anonyymi
No, kyllä jättäsin lisäämättä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604556Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352089Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1621492Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481472- 1651468
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2581257Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1961174- 2031112
- 801037
- 631011