6-tiellä tämä ohituskaistalta suoraan rampille -ilmiö, haluaisin oppia tietämään että mikähän siinä on se perimmäinen idea?
Voisiko joku selittää...
8
212
Vastaukset
- Anonyymi
Yleisesti ottaen kusipäisyys.
- Anonyymi
Juurikin näin, siellä missä normi-ihmisellä on aivot, näillä on keltaista nestettä.
- Anonyymi
Se että joku ymmärtää sinun olevan niin hidas kuljettaja että sun ohi on päästävä mieluummin motarin aikana. Taitaa osamaksusähköautokuskia keljuttaa ku vanha Toyota painaa ohi.
- Anonyymi
Painaa tarkoittaa että ajaa. Ja ei, auto ei aja vaan liikkuu eteenpäin kuljettajan ajamana, ohjaamana tai vaikka kuljettamana.
- Anonyymi
Taitaa olla joku urheilulaji. Siitä on jo useampi vuosi aikaa, kun Hesassa ensimmäisen kerran näin tällaisen pujottelijan. Tuli rampilta mukaan liikenteeseen ja saman tien koukkasi ulommalle kaistalle. Kun parin kilometrin päässä oli uusi liittymä, niin sukelsi ulommalta kaistalta kahden auton välistä poistumisrampille. Musta bimmeri oli.
- Anonyymi
Kun on BMW alla niin muut tuntuu pujottelukepeiltä, niin se vaan on. Älä siitä pahastu, pistä karkkirahat jemmaan ja joku päivä sullakin on oma BMW. Maailma tarvitsee esikuvia!
- Anonyymi
Yleisimmin auto on Audi/Skoda/BMW. Jos uudehko, on firman liisari. Vanhemmissa on kuskina ikuinen amis.
- Anonyymi
Kahdella pyörällä ohi tarvittaessa vaikka välistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4124753Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1221905- 1451622
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko751345Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151216Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔791176Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise161127Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään671066- 661032
- 381000