Tänään jouduin tulemaan töihin vaikka eräs meidän tuttava on tulossa meille puolenpäivän aikana. Olkoot hänen nimensä vaikka Heikki ja vaimoni nimi Liisa.
Illalla Liisa kiusotteli minua ja sanoi leikisti tekevänsä jotain erikoista Heikin kanssa, ottaen samalla kullistani kiinni. Asia rupesi hiukan kiihottamaan minua kun kuvittelin mitä Liisa ja Heikki tekisi kun olen töissä.
Tänä aamulla lähtiessäni töihin sanoin Liisalle että jos tuntuu siltä niin minulle kyllä sopii jos sitten kerrot kaiken minulle.
Olen nyt töissä kovin kiihottuneessa tilassa ja odotan kun tulen kotiin mitä on tapahtunut tai onko mitään. Sitä kerron maanantaina.
Vaimo ja ?
6
36860
Vastaukset
- fiilistä
Tiedän ja oon tuntenut saman kutinan munissani ,kun vaimo mökillä ja vieraana vain miehiä ,,kun itse olen joutunut lähtemään työn puolesta iltareissuun ,alkuillan kun on kuunnellut pikkukännisten juttuja ja katsellut itsekkin vaimon asua ,avonaista pintoja näyttäviä ja piukkaa huosua kiimasen pepun ympärillä ja tietäen et hänkin haluu jos tilaisuus ,mut antaako joku vaimolle kullia vai antavakko kimpassa kaikessa rauhassa kun tietävän hän halut,,
- Kiinnostaa
No niin tänään on maanatai. Kerro mitä vaimollesi tapahtui perjantaina.
Vähän niin ku kiinnostais...- töissä
Kun lauantaina tulin kotiin töistä Liisa ja Heikki ottivat aurinkoa pihamaalla. Huomasin heti Heikistä että hän oli jotenkin vaivaantunut ja kun jäimme kahden kysyin miten päivä oli mennyt. Heikki vastasi että minulla on niin hyvä ja kaunis( mikä ehkä lipsahti) vaimo joka on tehnyt kaiki valmiiksi kun tulen kotiin töistä. Illalla sängyssä kysyin Liisalta mitenkä heidän päivä oli ollut. Liisa käpertyi syliini ja kertoi että pienen viettelyksen jälkeen Heikki oli rakastellut hänen kanssaan. Oli kyllä outo mutta kuitenkin ihana kokemus Liisa kertoi. Minulla alkoi seistä ja pian rakastelimme kahdestaan samalla todeten että tätä voidaan kokea joskus uudelleen, mutta se ei jää tavaksi.
Tämä on tositarina. Olemme molemmat 45 ikäisiä joten mitään nuorten hömpötystä tämä ei ole. - Lääkärisi
töissä kirjoitti:
Kun lauantaina tulin kotiin töistä Liisa ja Heikki ottivat aurinkoa pihamaalla. Huomasin heti Heikistä että hän oli jotenkin vaivaantunut ja kun jäimme kahden kysyin miten päivä oli mennyt. Heikki vastasi että minulla on niin hyvä ja kaunis( mikä ehkä lipsahti) vaimo joka on tehnyt kaiki valmiiksi kun tulen kotiin töistä. Illalla sängyssä kysyin Liisalta mitenkä heidän päivä oli ollut. Liisa käpertyi syliini ja kertoi että pienen viettelyksen jälkeen Heikki oli rakastellut hänen kanssaan. Oli kyllä outo mutta kuitenkin ihana kokemus Liisa kertoi. Minulla alkoi seistä ja pian rakastelimme kahdestaan samalla todeten että tätä voidaan kokea joskus uudelleen, mutta se ei jää tavaksi.
Tämä on tositarina. Olemme molemmat 45 ikäisiä joten mitään nuorten hömpötystä tämä ei ole.vihdoinkin sinusta on tullut se, mikä olet sisimmässäsi aina ollut.
- Heikki
Huh...no enpä olis uskonut sun muijaasi sellai-
seksi panopuuksi mitä oli. Oli se KYYTIÄ sanan
varsinaisessa merkityksessä. Enempää en kerro,
kertokoon vaimosi yksityiskohdat.
Varmaa on, että käyn uudestaankin hänen luonaan
ja olemme sopineet, ettemme kerro sinulle mitä
jatkossa puuhailemme... - Terppis
Olen myöskin useinajatellut että vaimoni saisi vierasta ja siten että tietäisin asiasta...se olisi mahtavaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli174232Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm103184Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle403087IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm432378Vihdoin tiedän että tämä on molemminpuolista
Saattoi se koko ajan olla silmiemme edessä mutta kumpikaan ei uskaltanut sitä toivoa. Kunpa nähtäisiin pian, toivottavas811206- 791079
- 561044
Natoon liittyminen on alkanut kaduttaa.
Nato on muuttunut niin paljon, että se ei ole enää se mihin haluttiin liittyä. Usa on vetäytynyt ja 5% osuus valtion tul3681019Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.216981Alex ja Sanna taas Bilderberg-kokoukseen
Kansainvälinen parivaljakkomme on taas yhdessä siellä missä tapahtuu. https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/09eda060-635e138880