Onko kävijöitä hotelli panoramassa (se kolmen tähden ) Uudessa-Nesseparissa.
panorama
hotelli
3499
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
olen menossa elokuun alussa kyseiseen hotelliin siis tjäreborgin matkalla... olen kuullut että se olisi ihan hyvä paikka..
Hauska kuulla.... Kirjoitelkaa lisää kommentteja.
Olimme juhannuksen alla ko. hotellissa ja eipä tuo ollut hotellia kummempi. Rauhallinen, hieman nuhruiset kokolattiamatot huoneissa ja osassa huoneista kylpyhuone oli pienin koskaan näkemämme (=suihkussa sai olla vessapöntön päällä istuen. Aamupala ok ja runsas. Henkilökunnan kielitaito vähän ontuva. Sängyt eivät suosineet selkävaivaisia, mutta kyllä niissä viikon nukkuikin :-)
Jos luksusta haet, valitse jokin muu hotelli. Jos haluat majoittua kätevässä paikassa, etkä ole pölylle tms. (ne kokolattiamatot) allerginen, niin käy taloksi vaan.