panorama

Onko kävijöitä hotelli panoramassa (se kolmen tähden ) Uudessa-Nesseparissa.
3499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olen menossa elokuun alussa kyseiseen hotelliin siis tjäreborgin matkalla... olen kuullut että se olisi ihan hyvä paikka..

Äänestä
  • Hauska kuulla.... Kirjoitelkaa lisää kommentteja.

    Äänestä

Olimme juhannuksen alla ko. hotellissa ja eipä tuo ollut hotellia kummempi. Rauhallinen, hieman nuhruiset kokolattiamatot huoneissa ja osassa huoneista kylpyhuone oli pienin koskaan näkemämme (=suihkussa sai olla vessapöntön päällä istuen. Aamupala ok ja runsas. Henkilökunnan kielitaito vähän ontuva. Sängyt eivät suosineet selkävaivaisia, mutta kyllä niissä viikon nukkuikin :-)

Jos luksusta haet, valitse jokin muu hotelli. Jos haluat majoittua kätevässä paikassa, etkä ole pölylle tms. (ne kokolattiamatot) allerginen, niin käy taloksi vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hotelli kirjoitti:

Onko kävijöitä hotelli panoramassa (se kolmen tähden ) Uudessa-Nesseparissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu