tällä palstalla on kadoksissa koiranpennut ja asiakkaat
kannattaisiko pitää läheisistään huolta?
kannattaisiko pitää läheisistään huolta?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 41 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Mitä viestejä tästä on poistettu?
Cock on the loose.
Kadonneen jäljillä. Pitää laittaa Ellen Jokikunnas etsimään.
Valkoinen pakettiauto näki matkailuauton.
Huhu kertoo että asiakas piileskelisi matkailuautossa.
Ihan oikeastiko?
On pakko painaa pitkää päivää
vain siten homma hoituu
Ja ote ehdoton
niin aina ammattimiehen on
On pakko painaa pitkää päivää
Kun tekee täydet työt
niin tosi arvoonsa
myös nousee lyhyiksi jäävät yöt
Joko kadonneen jäljillä sarjan kuvaukset aloitettiin Teppanalanmäellä.
Näinköhän Ellen Jokikunnas löytää kadonneen asiakkaan.
Ihan kuin jollakulla olisi erittäin voimakas piiloseksuaalinen patouma jostain duunarista, ainakin ulkopuolisen silmiin alkaa tämä äärimmäisen outo ja maaninen viestittely siltä näyttämään. Saattaisi kannattaa kokeilla jotain terapeuttia tai vastaavaa..
Samaa mieltä 👍 Lähtisin siitä että tämän patoutuman haltija tulisi ohjata terveydenhuollon piiriin apua saamaan.
Ei kyllä omiin silmiin mikään ”piilo”. Ihan avointa rakastumista ja pakkomielteisyyttä.
Tuo himohan saattaa olla todella vaarallista, kuten taannoin norjalaisen lääkärin ja suomalaisen jääkiekkoilijan tapauksesta nähtiin. Kannattaa tosiaan hakeutua hoitoon, ja näiden postausten perusteella amatöörin arvioimana mahdollisimman pian, jää nämä duunari ja Eija fantasiatkin sitten vähemmälle. Toki vaikeaahan se voi olla mutta parempi myöhään kuin milloinkaan👍
Onko asiakas nähnyt Eijan postilaatikolla. Vai oliko se paljunkansi vai valkoinen pakettiauto nyt muistan ampumatarvikekuitti.
Pölhökustaa on nähnyt Eijan postilaatikolla lämmittäessään paljua, kun halkopino kaatu.
Toivottavasti etsintäkuulutettu joutuu käräjille ennen kesälomia.
Asiakas näkee yön pimeydessä Eijan, postilaatikon, paljunkannen, halkopinon, märän seinän, ampumatarvikekuitin ja kun siristää silmiään postilaatikolla on Nahkir.
Aina yhtä kunnioitettavaa argumentoinnissa kun ei mennä turhaan henkilkohtaisuuksiin. Niinkuin tässä.
Eiku.
Todellisuudessa kertoo paljon enemmän kommentoijasta kuin kommentoitavasta.
Onko tällä palstalla ollut usein koiranpentuja vai puhutko omasta tonttipalstastasi
Asiakas yrittää vikitellä Eijaa. Nahkir suojelee.
Menikö asiakkaalla kakit housuun, kun ois pitäny käräjille saapua.
Voi hitto tota jii ässää miten voi olla noin sekaisin
Asiakkaan kannattaisi miettiä omaa seksuaalista suuntautuneisuutta, niinkuin tuossa oli ehdoitettu. Ehkä joku terapeutti voisi auttaa.