kadoksissa

tällä palstalla on kadoksissa koiranpennut ja asiakkaat

kannattaisiko pitää läheisistään huolta?
231065
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Mitä viestejä tästä on poistettu?

Äänestä

Cock on the loose.

Äänestä

Kadonneen jäljillä. Pitää laittaa Ellen Jokikunnas etsimään.

Äänestä

Valkoinen pakettiauto näki matkailuauton.

Äänestä

Huhu kertoo että asiakas piileskelisi matkailuautossa.

Äänestä
  • Ihan oikeastiko?

    Äänestä

On pakko painaa pitkää päivää
vain siten homma hoituu
Ja ote ehdoton
niin aina ammattimiehen on
On pakko painaa pitkää päivää
Kun tekee täydet työt
niin tosi arvoonsa
myös nousee lyhyiksi jäävät yöt

Äänestä

Joko kadonneen jäljillä sarjan kuvaukset aloitettiin Teppanalanmäellä.

Äänestä

Näinköhän Ellen Jokikunnas löytää kadonneen asiakkaan.

Äänestä

Ihan kuin jollakulla olisi erittäin voimakas piiloseksuaalinen patouma jostain duunarista, ainakin ulkopuolisen silmiin alkaa tämä äärimmäisen outo ja maaninen viestittely siltä näyttämään. Saattaisi kannattaa kokeilla jotain terapeuttia tai vastaavaa..

Äänestä
  • Samaa mieltä 👍 Lähtisin siitä että tämän patoutuman haltija tulisi ohjata terveydenhuollon piiriin apua saamaan.

    Äänestä

  • Ei kyllä omiin silmiin mikään ”piilo”. Ihan avointa rakastumista ja pakkomielteisyyttä.

    Äänestä

Tuo himohan saattaa olla todella vaarallista, kuten taannoin norjalaisen lääkärin ja suomalaisen jääkiekkoilijan tapauksesta nähtiin. Kannattaa tosiaan hakeutua hoitoon, ja näiden postausten perusteella amatöörin arvioimana mahdollisimman pian, jää nämä duunari ja Eija fantasiatkin sitten vähemmälle. Toki vaikeaahan se voi olla mutta parempi myöhään kuin milloinkaan👍

Äänestä

Onko asiakas nähnyt Eijan postilaatikolla. Vai oliko se paljunkansi vai valkoinen pakettiauto nyt muistan ampumatarvikekuitti.

Äänestä

Pölhökustaa on nähnyt Eijan postilaatikolla lämmittäessään paljua, kun halkopino kaatu.

Äänestä

Toivottavasti etsintäkuulutettu joutuu käräjille ennen kesälomia.

Äänestä

Asiakas näkee yön pimeydessä Eijan, postilaatikon, paljunkannen, halkopinon, märän seinän, ampumatarvikekuitin ja kun siristää silmiään postilaatikolla on Nahkir.

Äänestä
  • Aina yhtä kunnioitettavaa argumentoinnissa kun ei mennä turhaan henkilkohtaisuuksiin. Niinkuin tässä.

    Eiku.

    Todellisuudessa kertoo paljon enemmän kommentoijasta kuin kommentoitavasta.

    Äänestä

Onko tällä palstalla ollut usein koiranpentuja vai puhutko omasta tonttipalstastasi

Äänestä

Asiakas yrittää vikitellä Eijaa. Nahkir suojelee.

Äänestä

Menikö asiakkaalla kakit housuun, kun ois pitäny käräjille saapua.

Äänestä

Voi hitto tota jii ässää miten voi olla noin sekaisin

Äänestä

Asiakkaan kannattaisi miettiä omaa seksuaalista suuntautuneisuutta, niinkuin tuossa oli ehdoitettu. Ehkä joku terapeutti voisi auttaa.

Äänestä

Kommentointi on suljettu.

Ketjusta on poistettu 41 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tällä palstalla on kadoksissa koiranpennut ja asiakkaat

kannattaisiko pitää läheisistään huolta?

Keskustelu on suljettu, eikä siihen voi enää kirjoittaa.

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu