Viimeaikoina tanssimoissa on kohistu standardi-kuviokomistuksen ja sievoisia summia standardikuvioihin lajinmukaisessa tanssiasennossa ja lajinomaisessa vientiseurannassa sievoisia summia satsanneen naisen erosta. Kysyttäessä eroasiasta standardi-kuviokomistukselta komistus kertoo, että eroon ei liity mitään sen ihmeellisempää: nimittäin standardi-kuviokomistus sanoo kuvanneensa eroa ihanan naisen luvalla videolle hämärässä elikkäs tanssimon standardi-valaistustasoa stimuloivassa reenisaliolosuhteessa ja huomanneensa itsekin videolta, että ero on niin selvä näin kehnossa valaistuksessakin, että siitä ei voi olla erehtymättä, kumpi tanssijoista on mies ja kumpi nainen.
Standardi-kuviokomistuksen ja ihanan naisen ero näyttää kiinnostavan tosi monia
5
180
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä ero on kyllä myöskin hämäränhissussa silhuetissakin erittäin selvä riippumatta siitä, kummassa roolissa standardi-kuviokomistus ja sievoisia summia standardi-kuvioihin ynnä muuhunsensemmoiseen siihen mennessä saavutetun tanssitunnelman entisestäänedistämismielessä tuikitärkeään satsannut ihana nainen sillä hetkellä tanssii.
- Anonyymi
Nythän ollaan menty siihen, että käytännössä kaikki nuorille räätälöidyiltä lava- ja ravintolatanssin teaserilta ja testeriltä jatkotason tanssijanpaperit saaneet tanssii samalla lailla mikä näkyy etenkin lantion käytössä elikkäs miesoletetutkin tanssii kuin naiset vaikka ne vetäis härkäparissakin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nythän ollaan menty siihen, että käytännössä kaikki nuorille räätälöidyiltä lava- ja ravintolatanssin teaserilta ja testeriltä jatkotason tanssijanpaperit saaneet tanssii samalla lailla mikä näkyy etenkin lantion käytössä elikkäs miesoletetutkin tanssii kuin naiset vaikka ne vetäis härkäparissakin.
Mies tanssii miten pitää, naisurokset ei tanssi. Ja on jopa vaarallisia tanssipaikoilla. dt
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nythän ollaan menty siihen, että käytännössä kaikki nuorille räätälöidyiltä lava- ja ravintolatanssin teaserilta ja testeriltä jatkotason tanssijanpaperit saaneet tanssii samalla lailla mikä näkyy etenkin lantion käytössä elikkäs miesoletetutkin tanssii kuin naiset vaikka ne vetäis härkäparissakin.
Silhouetti tanssissa ei pysty päättelemään edes kampausten aiheuttamista silhoueteista, kumpi nuorista on viejä ja kumpi on seuraaja. Tilastotieteistä jotain ymmärtävät pystyvät kumminkin hieman suuremmalla todennäköisyydellä ennustamaan kumpi nuorten aiheuttamista silhoueteista on aiheutunut tytöstä ja kumpi pojasta etenkin silloin, kun toinen silhoueteista menee vähän väliä käden ali.
- Anonyymi
Standardi-kuviokomistukset ei aio avautua somessakaan eroistaan kenties juurikin sinun kaltaistesi, standardi-kuvioihin lajinmukaisessa tanssiasennossa ja lajinomaisella vientiseurannalla sievoisia dummia satsanneitte tahi mainittua satsausta vielä suunnittelevien naisten kanssa. Nimittäin standardi-kuviomiehet arvostavat sitä, että kaltaisellasi ihanalla naisella on esimerkiksi tuuheammat ja kirotunkin paljon räpsyvämmät ripset ja sievempi niska, vaikka se olisi oikukaskin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827066Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267033Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845218Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163417Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003360