Helena Koivu

Anonyymi-ap

Surullista seurata Hellun ja Mikon ero sotkua.
Jatkunu jo vuosia ja loppua ei ole näkyvissä.
Ihmettelen että miten tuo helena pitää itsensâ kasassa , taloudellinen tilanne on romahtanut 0... Nyt vielä lähti katto päältä.
Julkisuuteen ei ole tullut mitään tietoa että hän tekisi mitään tôitäkään kyllâ lujassa on huumori tuossa tilanteessa.

Ei taida seuran hakukaan olla helppoa , kun on Glamouriin ja yltäkylläisyyteen tottunut erittäin kaunis nainen. Jonka kuukausi budjettiin on mikolta lohjennu semmosen suomi duunarin vuosipalkka...

8

648

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pahinta että vastapuoli eli mikko sanelee hommat voimalla ja rahalla jos juristitkin myöntää että omistusoikeuksia ei voi näin muuttaa. En ite kanssa hyväksyisi naamio miehiä pihalla johon ja joihin poliisi ei ollenkaan ottanut kantaa.. jotain on kait mennyt väärin ja pahasti mutta taas kerran voimakkaampi osapuoli sanelee ehdot. Lapsia kuitenkin 3kpl niin siinä se suurin sarka saada heidät tervejärkisiksi aikuisiksi

    • Anonyymi

      Tämä palsta on kadonneille ihmisille, ei helunan kadottamille rahoille ja järjelle. Oikeus on määrännyt Kakskerran huvilan kokonaan Mikolle ja heluna hyväkysynyt kun saanut rahatkin jo, asunut siellä luvattomasti ja häiriköinyt koko perhettä työntekijöiden lisäksi, hyvä että veivät lopulta pois.

    • Anonyymi

      Mikä on vikana Mikossa, kun ei odota ensin oikeuden käsittelyä, niin kuin muutin ihmiset , joilla on riita-asia vireillä.
      Mielipuolista touhua nämä naamiomiehet ja lukkojen vaihdot salaa.

      • Anonyymi

        Mitä helvettiä te kommentoitte, kun ette tiedä tosi asioista mitään.Helena on yksin syyllinen tähän rumbaan valheillaan ym.kiusanteoillaan.
        Tulette vielä yllättymään , kun vihdoin tajuatte asioiden oikean laidan.


    • Anonyymi

      Ei nyt kannata uskoa mitä tämä mulgipuuro sinne instaansa laittaa.

    • Anonyymi

      Ja kuka tässä on kadonnut?

      • Anonyymi

        Ee kukkaa!


      • Anonyymi

        Helenan järki??


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      340
      12120
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      46
      3570
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      82
      3159
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      121
      2919
    5. 99
      2824
    6. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      61
      2608
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      159
      2526
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      273
      2419
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1511
    10. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      15
      1498
    Aihe