Vanhat ovat niin ryvettyneet talousskandaalissa. Esim. Joel Elgland on hyvä ehdokas.
Vastaukset 10
- Anonyymi
Millä perusteella hän on hyvä ehdokas?
- Anonyymi
mitä antille kuuluu................lanatkaa vain teitä säännöllisesti :D
charlotta - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mitä antille kuuluu................lanatkaa vain teitä säännöllisesti :D
charlottaliuossuolaus vain ja ainoastaan pölyntorjuntaan, vai mitä taina...
charlotta - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
liuossuolaus vain ja ainoastaan pölyntorjuntaan, vai mitä taina...
charlottasitä minäkin ajattelin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
sitä minäkin ajattelin...
kalsiumfosfaatin ja ja nitrokalsium kloridin ja fosforin käyttö tienhoidossa on kielletty, vai mitä jorma...........sinä näistä enemmän tiedät.
- Anonyymi
Uusi ehdokas ei ole sama kuin hyvä ehdokas, enkä ota kantaa mainitun henkilön hyvyyteen. Nuorilla on monesti näkemystä, mutta kokemus ja realismi voivat puuttua. Olisi kiva tietää nuorten ehdokkaiden näkemyksiä mutta aika heikosti vastailivat vaalikoneisiin.
- Anonyymi
Mikä talousskandaali? Viime vuoden tilinpäätös on puoli milliä plussalla kun nolla oli tavoite. Mielestäni hyvä tulos, eikä mikään ”skandaali”.
- Anonyymi
joel , tee televisio mainos maikkarille, siis vaalimainos :D
me<3- Anonyymi
Joel,,,,, me ollaan nuoria Sinun kannattajia, Sinä varmasti osaat hommasi. Meillä on vain ehdotuksia, voisitko laitattaa vaalimainoksen näyttötaululle , joka on paloaseman lähellä?
Fasessa kannattais myös mainostaa. Kaikkea hyvää Sinulle! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joel,,,,, me ollaan nuoria Sinun kannattajia, Sinä varmasti osaat hommasi. Meillä on vain ehdotuksia, voisitko laitattaa vaalimainoksen näyttötaululle , joka on paloaseman lähellä?
Fasessa kannattais myös mainostaa. Kaikkea hyvää Sinulle!upeaa joel, sinä pääsit valtuustoon!!!!
me<3
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521043Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll20965Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl513831- 49791
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59568Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560