Anneli on aivan psykopaatin näköinen joten murha ei häntä mitenkään paina!
Jos tulee omantunnon tuskia - silloin tunnustaa.
Psykopaateilla ei juurikaan ole omantunnon tuskia!
Anneli sillä että on "nainen" juksasi 112 päivystäjää ja sen jälkeen poliiseja!
Komisario "neiti" ihastui Anneliin ja suojeli tätä
Koska Anneli tunnustaa tekemänsä murhan?
16
401
Vastaukset
- Anonyymi
Loppuun asti kaluttua fiktiota. Totuus on ihmisen mitta, sanoi Sokrateskin.
⁹Ulkonäöstä johtopäätöksiä vetämällä ei valehteluoikeus vahvistu.
Vain turskat ovat juksattavissa.- Anonyymi
anneli on persujen eduskuntavaali ääniharava
- Anonyymi
Kenestäköhän Annelista on kyse?
- Anonyymi
Niin, tai komisario " neiti". Taidat tietää kummankin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin, tai komisario " neiti". Taidat tietää kummankin...
Niin, niin . Joutsenlahti ja Auer. Jos poliisi vaikka olisi rakastunut Anneliin ( ja sellaistakin voi sattua) tuskin se vuosikymmenien jälkeen mitään merkitsee. Sillä ei ole painoarvoa, enää.
- Anonyymi
Lahjottiinko ne kaksi hovinarria vai pelkäsivätkö tossusankarit kiihkofemakkojen kostoa, niillä kun veitse heiluu herkästi, taas on akat tappaneet monta miestä veitsellä vähälle aikaa.
- Anonyymi
Hovinarrit kuuluvat oopperoihin ja operetteihin. Liikaa fiktiota mielikuvituksessa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hovinarrit kuuluvat oopperoihin ja operetteihin. Liikaa fiktiota mielikuvituksessa.
Sanos muuta, ovat aivan väärässä paikassa mukamas oikeutta jakamassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sanos muuta, ovat aivan väärässä paikassa mukamas oikeutta jakamassa.
Mistä rikoksesta sinut on tuomittu hovissa, kun olet noin katkera?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistä rikoksesta sinut on tuomittu hovissa, kun olet noin katkera?
Oletko sinäkin femakkomurhaaja ja/tai lastenraiskaaja, onnistuitko itse lahjomaan?
- Anonyymi
Tiedätkö muuten, että sinä olet ihan psykopaatin näköinen? Sarjamurhaajan näköinen myös. Syyttömien lynkkaaminen ei sinua paina, diktaattorin haluinen.
- Anonyymi
Vastasiko peilikuvasi mitään?
- Anonyymi
Kun ihminen kokee kovia, ulkonäkö kärsii.
Siis ihan sivusta tämä, ottamatta kantaa.
.itsekin ajattelen puhelua epäuskottavana. Mutta ulkonäön perusteella ei selviä kenenkään syyllisyys.- Anonyymi
Samanlainen takinanaama auerskalla kuin nykopilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samanlainen takinanaama auerskalla kuin nykopilla.
Viina ja pillerit sekoittaa pään, eivätkä kestä tekojaan selvinpäin.
- Anonyymi
Ulkonäön perusteella ei selviä kenenkään syyllisyys.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1961482
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138923Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58901- 85892
- 53816
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10700Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t255693Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä337666Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58664Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74636