Kun luottamus petetään

Anonyymi-ap

Olemme nelikymppinen pariskunta ja olemme olleet 15 vuotta naimisissa. Seksielämä on ollut aika villiäkin, nautimme toisistamme edelleen. Huomasin tosin, että vaimolla oli menot lisääntyneet, joskin onnea aika tulee tärkeäksi ja elämä vaan menee niin.

Eräs ilta olin ystävien kanssa baarissa ja minulle kerrottiin, että vaimoni oli pyörinyt Crossfit kaverin kanssa liian läheisissä tunnelmista ja lähtenyt treeneistä yhdessä. Olimme olleet tämän vähän vanhemman miehen kanssa kyllä yhteisissä illan vietoissa, joten en uskonut asiaa. Aamulla juttu tuli mieleen ja kysyin missä mennään. Vastaus oli kieltävä, mutta ei vakuuttava. Epäilys heräsi.

Kuukausi meni ja aloin kiinnittämään huomiota ja kysymään muutamia asioita, vastaukset olivat varsin ailahtelevia. No nyt alkoi jo epäilyttää. Edelleen seksielämä oli sen 3 kertaa viikossa, mutta kai oltiin jumissa tutussa nopeassa seksissä. Ei mitään uutta, korjaan vanhaa hulluttelua. Treenit alkoi olemaan myös pidempiä... Olin itse omissa harrastuksissa, mutta välillä kun minun treenit peruttiin huomasin vaimon olleen paljon pidempään pois kuin olisi pitänyt ja hän säikähti, kun olinkin jo kotona, kun hän saapui.

Asia josta en ole ylpeä. Yhteinen tietokone jolle on menossa tekemään töitä, siinä oli hänen profiili auki. Ja itsepainin jälkeen katson hänen sähköpostia. Ei olisi pitänyt. Olemme aika puhuneet, että jos haluat mitä tahansa seksistä puhumme toisillemme ja yritetään toteuttaa toiselle fantasiat, mutta löysin postista kuvia ja SM tyylistä keskustelua heidän väliltä. Olimme kuitenkin puhuneet jopa ryhmäseksistä. Joten tämä salailu sehän takana toimiminen loukkasi sydänjuuria myöten. Kiehuin. Onneksi hän lähti silloin tyttöjen reissulle, todennäköisesti näin jälkijälkeen ajatellen. En tykkää riidellä viestillä ja olemme sopineet että emme häiritsee toisiamme jos olemme reissussa. Tämä antoi minulle aika suunnitelmaan.

Jos minä en kelpaa hänelle teen hänestä myöskin harvojen herkun. Kuten sanoin meillä oli kuitenkin varsin mukava ja kokeileva seksielämä. Tästä eteenpäin kerroin hänelle että halusin tuottaa hänelle orgasmeja käsin. Iso osa tätä oli se, että en vaan enää halunnut häntä. Joten muna ei seisonut. Toki välillä teki mieli ja pääasiassa nussin perseeseen ja halusin laueta naamalle. Tämä viimeinen oli meille uutta, mutta minua kiihotti ainoastaan alistaa häntä ja kun muuten en oikeastaan saanut hän tunsi ilmeisesti, että haluaa tyydyttää minut.

Ostin vaimolle netistä jättiläisdildon lahjaksi. Ensin vaan tarpeeksi sormia sisään, kieli klitorikselle orgasmi ja yllättävän nopeasti kommentteja kerralla dildo meni sisään.

No oli aika lisätä kierroksia. Nimen sormen ja kuolleen aikana vahinko alkoi pyytää lisää. Tottakai tottelin ja ei siinä kauaa mennyt kun koko nyrkki meni pillun perukoille. Edelleen hänen salaisuutensa jatkui herrasmiehen kanssa.

Aloin lisätä kierroksia ja lisäsin myös sormia pyllyyn samalla, hän nautti ja ihmetteli mistä on nyt keksinyt tämän ja välillä kyseli miksi sain itse niin harvoin. Sanoin, että kai minä olen tulossa vanhaksi. Nautin siitä kun vaimoni nauttii.

Lopuksi päädyin siihen että kaksi nyrkkiä pillussa oli se mitä hän halusi ja nyrkki pyllyssä oli normaalia. Hän nautti myös siitä kun kurssin häntä löysäksi huoraksi. Joskin vaiheessa huomasin että ehkä se suhdekin loppui.

Nykyisin minun normaali mulkkuni nauttii naisesta joka arvostaa minua. Nautimme seksielämästämme ja arvostamme toisiamme. Niin siis lopulta paljastin exvaimolleni, että sain tietää hänen suhteesta ja nyt hän voisi etsiä uuden löysän pillun täytteen, koska minua se ei kiinnosta.

Vuosi myöhemmin nähtiin sattumalta eri kaupungin terassilla hymyilin ja juteltiin, olimme molemmat puolisoiden kesken. Joskin en voinut kuin hymyillä kun mietin saako mies ikinä tuntuma reunaan.

0

2495

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Archie ja Iida ero.

        Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
        Kotimaiset julkkisjuorut
        122
        2140
      2. Olen miettinyt kauan

        miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
        Ikävä
        28
        2056
      3. Olen levoton takiasi

        Enkä saa itseäni rauhoittumaan
        Ikävä
        158
        2014
      4. Ostiko maailma sinut minulta?

        Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
        Ikävä
        17
        1326
      5. Älä stressaa. Rakastan sua

        Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
        Ikävä
        51
        1017
      6. Mitä sanoisit mulle?

        Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
        Ikävä
        86
        965
      7. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

        Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
        Tanssii tähtien kanssa
        23
        885
      8. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

        Olen tosi iloinen siitä.
        Ikävä
        114
        874
      9. Minä tunnen sinut

        Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell
        Rakkaus ja rakastaminen
        51
        840
      10. Mihin olet kadonnut kaivattuni?

        Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon
        Ikävä
        34
        823
      Aihe