Olemme nelikymppinen pariskunta ja olemme olleet 15 vuotta naimisissa. Seksielämä on ollut aika villiäkin, nautimme toisistamme edelleen. Huomasin tosin, että vaimolla oli menot lisääntyneet, joskin onnea aika tulee tärkeäksi ja elämä vaan menee niin.
Eräs ilta olin ystävien kanssa baarissa ja minulle kerrottiin, että vaimoni oli pyörinyt Crossfit kaverin kanssa liian läheisissä tunnelmista ja lähtenyt treeneistä yhdessä. Olimme olleet tämän vähän vanhemman miehen kanssa kyllä yhteisissä illan vietoissa, joten en uskonut asiaa. Aamulla juttu tuli mieleen ja kysyin missä mennään. Vastaus oli kieltävä, mutta ei vakuuttava. Epäilys heräsi.
Kuukausi meni ja aloin kiinnittämään huomiota ja kysymään muutamia asioita, vastaukset olivat varsin ailahtelevia. No nyt alkoi jo epäilyttää. Edelleen seksielämä oli sen 3 kertaa viikossa, mutta kai oltiin jumissa tutussa nopeassa seksissä. Ei mitään uutta, korjaan vanhaa hulluttelua. Treenit alkoi olemaan myös pidempiä... Olin itse omissa harrastuksissa, mutta välillä kun minun treenit peruttiin huomasin vaimon olleen paljon pidempään pois kuin olisi pitänyt ja hän säikähti, kun olinkin jo kotona, kun hän saapui.
Asia josta en ole ylpeä. Yhteinen tietokone jolle on menossa tekemään töitä, siinä oli hänen profiili auki. Ja itsepainin jälkeen katson hänen sähköpostia. Ei olisi pitänyt. Olemme aika puhuneet, että jos haluat mitä tahansa seksistä puhumme toisillemme ja yritetään toteuttaa toiselle fantasiat, mutta löysin postista kuvia ja SM tyylistä keskustelua heidän väliltä. Olimme kuitenkin puhuneet jopa ryhmäseksistä. Joten tämä salailu sehän takana toimiminen loukkasi sydänjuuria myöten. Kiehuin. Onneksi hän lähti silloin tyttöjen reissulle, todennäköisesti näin jälkijälkeen ajatellen. En tykkää riidellä viestillä ja olemme sopineet että emme häiritsee toisiamme jos olemme reissussa. Tämä antoi minulle aika suunnitelmaan.
Jos minä en kelpaa hänelle teen hänestä myöskin harvojen herkun. Kuten sanoin meillä oli kuitenkin varsin mukava ja kokeileva seksielämä. Tästä eteenpäin kerroin hänelle että halusin tuottaa hänelle orgasmeja käsin. Iso osa tätä oli se, että en vaan enää halunnut häntä. Joten muna ei seisonut. Toki välillä teki mieli ja pääasiassa nussin perseeseen ja halusin laueta naamalle. Tämä viimeinen oli meille uutta, mutta minua kiihotti ainoastaan alistaa häntä ja kun muuten en oikeastaan saanut hän tunsi ilmeisesti, että haluaa tyydyttää minut.
Ostin vaimolle netistä jättiläisdildon lahjaksi. Ensin vaan tarpeeksi sormia sisään, kieli klitorikselle orgasmi ja yllättävän nopeasti kommentteja kerralla dildo meni sisään.
No oli aika lisätä kierroksia. Nimen sormen ja kuolleen aikana vahinko alkoi pyytää lisää. Tottakai tottelin ja ei siinä kauaa mennyt kun koko nyrkki meni pillun perukoille. Edelleen hänen salaisuutensa jatkui herrasmiehen kanssa.
Aloin lisätä kierroksia ja lisäsin myös sormia pyllyyn samalla, hän nautti ja ihmetteli mistä on nyt keksinyt tämän ja välillä kyseli miksi sain itse niin harvoin. Sanoin, että kai minä olen tulossa vanhaksi. Nautin siitä kun vaimoni nauttii.
Lopuksi päädyin siihen että kaksi nyrkkiä pillussa oli se mitä hän halusi ja nyrkki pyllyssä oli normaalia. Hän nautti myös siitä kun kurssin häntä löysäksi huoraksi. Joskin vaiheessa huomasin että ehkä se suhdekin loppui.
Nykyisin minun normaali mulkkuni nauttii naisesta joka arvostaa minua. Nautimme seksielämästämme ja arvostamme toisiamme. Niin siis lopulta paljastin exvaimolleni, että sain tietää hänen suhteesta ja nyt hän voisi etsiä uuden löysän pillun täytteen, koska minua se ei kiinnosta.
Vuosi myöhemmin nähtiin sattumalta eri kaupungin terassilla hymyilin ja juteltiin, olimme molemmat puolisoiden kesken. Joskin en voinut kuin hymyillä kun mietin saako mies ikinä tuntuma reunaan.
Kun luottamus petetään
Anonyymi-ap
0
2944
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567775Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675871Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615370Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515263Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084602Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072303Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41155Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e21145Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371006Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43954