Bilsan maikalta emämoka

Anonyymi-ap

Siis, nyt on eeppistä settiä.

Bilsantunti, heti raikkaana ja rapeana keskiviikkoaamuna klo 9.20. Koe oli digitaalinen, siinä vaiheessa tiesin jo fossiiliopettajamme tehneen mahtipontisen kullinluikauksen. Opettajan ikä läheni 3 lukua, enkä uskonut, että hän tekisi kokeen virheittä.

Istuin perseeni koulunpenkkiin ja avasin tietokoneen, samalla jännityksestä täristen. Tästä tulisi koe, jonka muistaisin loppuelämäni. Koe oli avautunut "Biologia kurssi 2". Innoissani syötin salasanan "keskiviikko", ja sukelsin monivalintaihanuuteen. Arvosanani olisi pakko olla sentään tyydyttävä, huomasinhan jo ihanaiset rastituslaatikot monivalintatehtävässä. Sitten, kun vieritin hiirelläni sivua alaspäin, huomasin sen.

OPETTAJA EI OLLUT LISÄNNYT VASTAUSKENTTÄÄ. Tiedossa olisi siis peräti 7 ilmaista pistettä, sillä tehtävässä ei ollut tilaa, mihin kirjoittaa. Totta kai käytin tämän hyväkseni, merkkasin tehtävän tehdyksi samalla kun yritin peittää yllätyksenjäykkää kyrpääni. Olin saada orgasmin pulpetissa. Mitä silmäni näkivätkään? Jumala on meitä tänään siunannut <3

Havahduttuani noin vartin jälkeen sain jöpöttimeni tasaisesti laskemaan. Skriivasin kokeen loppuun ja tunsin oloni vapahdetuksi.

Kiitos siis koulujärjestelmä, kun vielä palkkaat tällaisia ATK-taidottomia kääkkiä :)

1

201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ollut mukava kokemus

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      259
      9718
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      177
      5491
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      156
      5099
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      67
      4769
    5. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      189
      2288
    6. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2199
    7. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      300
      1809
    8. Minkälainen auto

      Kaivatullasi on? Väri/Merkki? :)
      Ikävä
      90
      1517
    9. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      21
      1431
    10. Kuinka rakastunut olet

      Ja kehen?
      Ikävä
      41
      1103
    Aihe