Strippibaarit

Missä voisi nähdä Thaikkuja työssään? En jaksa lähteä Pattayalle asti..
4203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vaajakoskella, siinä Niitynpään kohdilla on yksi thailuola.

Äänestä

Netistä löytyy eronneita ja karanneita Thaikkuja jotka tekevät harmaata taloutta Kela rahojen lisäksi.

Äänestä

Eihän täällä enää mitään strippibaareja ole , mutta muutama hierontaa tarjoava paikka löytyy

Äänestä

Kaiken voi unelmoida hauskemmin. T: Purra

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Missä voisi nähdä Thaikkuja työssään? En jaksa lähteä Pattayalle asti..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu