Mitähän palstan ufo uskovainen sanoo tästä??
https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/body-jesus-christ-hidden-chamber-35058887
Ihme löytynyt
1
221
Vastaukset
Öö... Hetkinen? Pidä kiinni hevosistasi vielä hetki, sillä taistelet nyt omia sanomisiasi vastaan. Tuo on sekavin ja hourupäisin teoria jonka koskaan olen lukenut.
Nimittelet siis ufoilmiöistä kiinnostuneita "ufouskovaisiksi", mutta samaan aikaan julkaiset Daily Starin aprillipilan kaltaisen artikkelin pyramidin alle haudatusta Vapahtajasta?
Nyt ei ole kaikki muumit kajakissa eikä lähdekriittisyys kunnossa.
Myös Leijonakuninkaasta tutut Timon ja Pumba miettivät tähtien alkuperää jolloin Timon kertoi niiden olevan tulikärpäsiä jotka on juuttuneet taivaalliseen kärpäspaperiin.
Muista myös että Jeesus nousi kolmantena päivänä kuolleista, eikä hänellä siten ole maanpäällistä hautaa, josta hänet voisi löytää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1266234Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto635161SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun724300SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023874Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost133652Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213230SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522556Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352529Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT972298Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672252