Miehen entinen muikki on ärsyttävä

Anonyymi-ap

Littelee miehen kännyyn viestejä jatkuvasti ja lapset soittaa jatkuvasti, meil ei oo yhtään rauhaa olla kotona ja missään kaupassakaan kun puhelin soi koko ajan. Kersat on lähes kakskymppisiä enkä oo heitä nähny kun ei haluu tulla meille, onneksi kuitnekin, en jaksaisi passata, ruokkia enkä kasvattaa heitä, omani kun ovat hienoja lapsia ja hyvin kasvatettuja, niin ei viittis alusta alkaa.

Eksä yrittää koko ajan rikkoo meidän perheen ja kiusaa meitä, mut mies ei vlitä, makselee kersojen juttuja ja vastailee entiselle muijalleen ja käy heidän kanssaan lomamatkoilla.
Minusta eks isän ei pidä maksaa heidän elämistään vaan meidän, mun lasten asiat on nyt tärkeitä ja miehellekin pitäisi olla . Menkööt miehen kersat jo duuniin, saa omaa rahaa eikä meiltä kiua joka hetki. Muutenkin on huonosti kasvatettuja ja ilkeit. Koulu ei suju eikä mikään muukaan, verrattuna mun lapsiin, kaikki menee upeesti. Olen itsekin kaunis nainen verrattuna eksään.. mutta maukunsa on miehellä joskus ollu,

2

282

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ohhoh, Lissu, oletko sinä vielä elossa, luulin, että olet kuollut .🐥

    • Anonyymi

      Tuollasii ne on kun vievät toisten miehen ja perheen isän. Järkyttäviä kertomuksia naikkosista. Mitä ne saavat siitä kun hajottaa perheen, iloisen mielen ja täytettä elämäänsä, kun ovat jääneet ilman miestä ja perhettä, niin pitää mies varastaa perheestä.

      Sakkoja 25000 jokaselle lapselle ja vaimolle 50 000 ja 20 000 e elarit joka kuussa.

      Ei ne muuten opi että miestä ei viedä perheestä jos ei rangaista.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      280
      2621
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2453
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      55
      2195
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      76
      1877
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1628
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      59
      1554
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1406
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1308
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      88
      1130
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      76
      1099
    Aihe