Jäätölökioskit avautuu pian

Anonyymi-ap

ja sitä mukaan vapaat naikkosetsiputtelevat minihameissaan ja pikku tuiterissa
iskemässä varattuja miehiä. Kannattaa äidit nyt olla tarkkana kun menette jäätelö kioslille että jos tulee niitä kellon kysyjiä tai tulen kysyjiä niin he vaan yrittävät iskeä perheen miehen.
Meille on monesti käynyt niin että vaikka olemme perheenä kävelykadulla ja jäätelökioskilla, niin nauravat kikatavat naikkoset siinä pyörii ja iskee silmää.
Ei uskalla miestä laittaa kesällä yksin minnekää ellei mene mukana, kyllä se mies jää sille teille jos yksin laittaa mihen ostamaan jäätelöä.
Pahoja paikkoja kesällä, pikku kännisä soittoravintolaan sipsuttavat naiset kyllä ottaa miehen kuin miehen siitä mukaan.
Onneksi mun mies tietää tapauksia eikä lähe mukaan, mutta moni lähtee, ja siinä lapset jäävät isättömiksi. Niin julmia on vapaat lapsettomat naikoset joilla ei ole perhettä eikä mitään menetettävää kuin maine.

5

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      kävely kadulla vapaita naisia pullollaan kun kevät tulee niinkalja maistuu ja voi bongata näitä hakaramiehiä!! En ymmärrä mikä näissä varatuissa mehissä kiinnostaa. Onko se halu näyttää, että saa kenet tahansa, vaikka perheen isän, tai halu vaan leikkiä ja saada lapset itkemään.

      Haikaramiehet ei ole yhtään sen kummempia kuin vapaatkaan, joita on puistot pullollaan, sieltä vaan parhaat päältä ja pelastamaan heitä.
      Jäätelö kioskilac kun odotat jäätelöä lapselle, niin on jo kovaa vauhtia joku iskemässä miestä, tai pyytelee päivätansseihin.
      Hyvä ettei tule kotia asti perässä. On monia nähty mutta viime kesänä oli huippu.

      Istuttiin kolme lapsen kanssa kahvilla, ja siinä oli 5 minihameista joilla oli aurinkolasit ja humalatila. Kaikki viisi naista tuli siihen vierelle ja sano että sori, vosikos toi sun meis viedä meidät kotiin??? Olin nenä pyöreenä, että mitä!!! Ei onnistu sanoin ja naiset alkoi kikattaa. Mies oli punasena ja sanoi että hän tunnsi nuo tytöt, joka kesä he tekevät saman jutun ja aina jäätelökioskilla.

    • Anonyymi

      Totta. Ei kannata laittaa miestä yksin ostamaan kipsalta jäätelöä, jää sille tielle.

      Meiltäkin on meinattu mies viedä, naikkoset likurttelevat pikku bikineissään kävelykadulla, kantsii ostaa kaupasta ja käydä itse ostamassa, mies viedään kyllä helposti.

      Kerran meinattiin mansikkamaaltakin viedä kun oltiin keräämässä mansikoita ja kolma kerta kun oltiin lasten kanssa uimassa.

      • Anonyymi

        😂😂😂😂😂🤣


    • Anonyymi

      Kyllä näitä naikkosia riittää joka kaupungissa. Ei tarvi kun jonottaa jäätelöä niin on jo minihameisia kännissä olevia naikkosia miesten ymprillä, en tajuu. Ei kukaan muukaan kuin nämä kihertävät kikattavat naikkoset. Menkääs kattoo niitä on joka kiskalla, kyttäämässä.

      • Anonyymi

        😂😂🤣😂🤣😂


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      109
      4286
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      78
      3496
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      83
      3350
    4. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      25
      3249
    5. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3242
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      72
      2916
    7. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      64
      2797
    8. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2790
    9. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2569
    10. Autolla törmäilijä

      Kuka törmäili yläkouluikäiseen pyöräilijään?
      Jämsä
      9
      2472
    Aihe