Äitienpäiväksi, iso villa Skitunäs, Pyhtäältä, erikoishinnalla

Skitunäsin vuokramökki sijaitsee luonnon helmassa, aivan meren rannassa. Ympärillä kasvaa mäntyvaltaista kangasmetsää, joka tarjoaa hienoja ulkoiluelämyksiä niin kesällä, kuin talvellakin. Mökin edustalla aukeaa aava meren selkä aina Loviisaan saakka ja meri tarjoaa upeita luontoelämyksiä vierailijoille ympäri vuoden. Voit soudella ja uida ja talvisin nauttia lumisista talvimaisemista ja pilkkiä ja kalastaa.

Iso merenrantamökki tarjoaa huvät puitteet myös viihtyä, kokoustaa ja juhlia isommallakin porukalla. Skitunäsin mökkin onkin oiva polttaripaikka ja hyvä vaihtoehto myös esimerkiksi syntymäpäiväjuhlien tai vaikka pienimuotoisten sukutapaamisten pitopaikaksi.

Äitienpäiväviikonloppu 9.-11.5. 490€ (tarjous 10:lle) +rantasauna tarvittaessa 45€.
Soita ja varaa 040 0534269
https://kotteria.com/vuokramokit/skitunas/

0

198

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. 20v on otettu kiinni

        Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
        Savonlinna
        142
        9417
      2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

        Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
        Maailman menoa
        673
        5374
      3. Kuka on menehtynyt?

        https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
        Kankaanpää
        27
        3729
      4. Mitä meidän välillä

        Tapahtuu lopulta?
        Ikävä
        47
        2563
      5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

        16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
        Maailman menoa
        25
        2194
      6. 70
        1954
      7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

        https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
        Maailman menoa
        140
        1932
      8. Savonlinnan murhapolttaja romani

        Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
        Maailman menoa
        231
        1710
      9. Nainen, ota nyt rauhallisesti

        Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
        Ikävä
        139
        1454
      10. Ei me taideta

        Pystyä kokonaan olemaan erossa.
        Ikävä
        39
        1270
      Aihe